Ženu pre tento outfit vyhodili z posilky: Vážne je príliš odhalená?

Ženu pre tento outfit vyhodili z posilky: Vážne je príliš odhalená? Zdroj: Instagram
Ak pravidelne navštevujete posilňovne, zrejme ste v nich videli už množstvo žien v rôznych outfitoch. Verili by ste, že pre nevhodne zvolené oblečenie na cvičenie, vás môžu z niektorej aj vyhodiť?

Presne to sa totiž stalo mladej Gabi, ktorá žije v austrálskom Sydney. Pár dní dozadu cvičila v posilňovni, kde sa jej prihodilo niečo, čo naozaj nečakala. 

​V miestnosti s ňou sa nachádzal aj učiteľ, ktorý dozeral na skupinku tínedžerov. Práve jemu sa nepozdávalo jej oblečenie, ktoré bolo podľa neho nevhodné a Gabi príliš odhaľovalo. Hneď na to, prišiel za ňou majiteľ posilňovne, ktorý ju požiadal, aby sa prezliekla alebo miestnosť opustila. Gabi bola v takom šoku, že nakoniec odišla. Na Instagrame však celý svoj zážitok opísala a priložila aj fotku svojho oblečenia. 

Tá sa stala virálnou a ľudia po celom svete jej v spravách vyjadrili podporu. Gabi napísala aj sťažnosť riaditeľstvu školy, ktorú incident síce mrzel, ale v reakcii učiteľa nevideli nič zlé. 27-ročnej kráske tak neostalo nič iné, ako zmeniť posilku... 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Gabi Goddard (@gabigoddard),

Zdroj: instagram

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
08:35 PRESTRETÉ
05:15 Súdna sieň
05:55 Súdna sieň
07:20 Panelák VIII.
05:30 Moja mama varí lepšie ako tvoja
06:25 POLICAJTI V AKCII
07:45 POLICAJTI V AKCII
05:00 Rybičky Flip a Flap
05:05 Sníček
05:15 Tashiho svet
05:45 To nejsi Ty
07:35 Snové léto
09:10 Daddy Cool