Lady Gaga v súkromí úplne kašle na módu: Čože? Takto chodí po ulici?

Lady Gaga v súkromí úplne kašle na módu: Čože? Takto chodí po ulici? Zdroj: Profimedia
Na koncertných pódiách strieda jeden extravagantnejší kostým za druhým, no vyzerá to tak, že v bežnom živote má nielen módu, ale aj svoju vizáž úplne na háku.

Geniálna speváčka Lady Gaga (34) nedávno vydala nový album, ktorý ju opäť vystrelil medzi najúspešnejších interpretov všetkých čias.

​Kým pri vystúpeniach si dáva záležať na účese, výraznom líčení a poriadne divokých outfitoch, na ulici ju paparazzi už niekoľkokrát zachytili úplne nenalíčenú v úplne obyčajných ležérnych outfitoch.

V posledných dňoch obehli internetom poriadne nelichotivé zábery s jej priateľom Michaelem Polanskym. Hoci obaja mali tváre ochránené rúškami, Gaga si pri ďalšom oblečení veľmi hlavu nelámala. Rozgajdané tielko zaviazané na uzol slúžilo zároveň ako podprsenka a na nohy si navliekla legíny svetložltej farby, v ktorých vyzerala takmer ako nahá. Podivný outfit doplnila tiež nepochopiteľne hnedými nízkymi čižmami.

Lady Gaga Zdroj: Profimedia
Lady Gaga Zdroj: Profimedia

Pozrite sa, ako vyzerala Lady Gaga, keď ešte nebola slávna!

Krátky top a legíny, resp. podprsenka sú vo voľnom čase asi najobľúbenejším outfitom Lagy Gaga. Takto nahodenú ju zachytili paparazzi pár dní dozadu, niektorí sú práve kvôli týmto fotkám presvedčení, že je speváčka tehotná...  

Mali by ste odvahu takto nahodené chodiť medzi ľuďmi?

Lady Gaga Zdroj: Profimedia

Zdroj: harpersbazaar.com

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
08:35 PROSTŘENO
05:15 NOVÁ ZÁHRADA
05:55 DEDIČSTVO
07:25 Panelák VIII.
05:00 Súdna sieň
05:40 Dovidenia, stará mama! II.
06:15 POLICAJTI V AKCII
05:00 Rybičky Flip a Flap
05:05 Sníček
05:15 Tashiho svet
06:30 Hostitel
08:45 Bod zlomu
10:45 Za hranici