Objednávate si topánky online, no vždy riskujete, že vám nesadnú? Vyskúšajte geniálny trik tejto ženy

Objednávate si topánky online, no vždy riskujete, že vám nesadnú? Vyskúšajte geniálny trik tejto ženy Zdroj: instagram/meganlouisepapas
Megan miluje módu a nakupovanie. Teraz svetu odhalila trik, vďaka ktorému si na internete vždy kúpi tie správne topánky! Vyskúšajte ho tiež.

Megan žije na Novom Zélande a tak ako mnoho žien, aj ona rada a často nakupuje nielen v kamenným obchodoch, ale aj na internete. Veľakrát sa jej v minulosti stalo, že si domov objednala oblečenie, ktoré jej nesadlo a musela ho vrátiť. Najčastejšie sa jej to stávalo s topánkami. Poznáte to?

Aké zaujímavosti o svojej postave v seriáli Nový život prezradila Romana Dang Van? 

​Aj preto premýšľala nad spôsobom, ako by si vždy dokázala kúpiť topánky, ktoré by jej k outfitu sadli ako uliate. Neuveríte, no jedného dňa na to aj prišla! Megan sa oblečie do outfitu, odfotí sa v ňom a svoju podobizeň si vystrihne. Potom fotku prikladá nad topánky zobrazené v internetovom obchode, ktoré jej svietia na obrazovke. 

Jedine takto si vždy objedná topánky, ktoré sa jej k outfitu hodia a ktoré aj naozaj bude nosiť. Jej trik sa na facebooku stal hitom a teraz koluje po celom svete. Ženy, ktoré ho už vyskúšali, si ho nevedia vynachváliť!

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Megan Papas (@meganlouisepapas),

Zdroj: facebook

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

05:50 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
08:30 Fórky, vtipky XXVIII.
05:40 Kutyil s.r.o.
06:20 Nevinní
07:30 Panelák VII.
05:40 Prvé oddelenie II.
06:00 Prvé oddelenie
06:40 Kutyil s.r.o. II.
05:00 Rybičky Flip a Flap
05:05 Sníček
05:15 Tashiho svet
05:05 Zoolander No. 2
07:05 Skoro dospělá
08:50 Útěk ze Sibiře