Táto žena je posadnutá Kate Middleton: Viete si predstaviť, že by ste sa obliekali iba takto?

Táto žena je posadnutá Kate Middleton: Viete si predstaviť, že by ste sa obliekali iba takto? Zdroj: Instagram/lady.m.replikates
Vojvodkyňa z Cambridge je známa svojim elegantným štýlom a vkusom, ktorý inšpiruje tisíce žien z celého sveta. Táto právnička to však podľa mnohých preháňa.

Americká právnička Mallory Johnson Bowling (31) miluje štýl Kate Middleton natoľko, že si už ani jediný deň neoblečie outfit iba podľa seba. Denne nosí oblečenie inšpirované presne jej šatníkom.

Kate zbytočne nerozhadzuje a nemá problém si rovnaký kúsok obliecť niekoľkokrát!

Kate Middleton patrí medzi najlepšie oblečené ženy sveta. Či už ide o ležérne a športové oblečenie, alebo o večerné róby, veľmi dobre vie, čo jej sedí a vedia to aj ľudia, ktorí jej s výberom outfitov a stylingom pomáhajú.

Žien, ktoré vkus vojvodkyne z Cambridge kopírujú, je mnoho, no práve Mallory je zrejme tou najväčšou fanúšičkou. Každý deň nosí iba veci, ktoré už mala na sebe aj Kate, prípadne ich raz a čas vymení za kópie outfitov jej sestry Pippy a niekedy aj švagrinej Meghan Markle.

Mallory pravidelne zverejňuje fotografie svojich outfitov na Instagramový účet s názvom RepliKates, kde prispieva niekoľko ďalších žien s rovnakým koníčkom. Všetky však tvrdia, že to nie je žiadna súťaž, robia to iba pre zábavu a všetky rovnako zaujíma nielen štýl ale aj história britskej kráľovskej rodiny.

Viete si predstaviť, že by ste si obliekali iba to, čo nosí Kate? Pozrite sa, ako chodí do práce táto právnička.

Zdroj: mirror.co.uk, Instagram

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

09:55 Súdna sieň
10:55 POLICAJTI V AKCII
12:00 NOVINY O 12:00
10:25 NAŠI I.
11:15 Hľadá sa dom pre milionárov - Los Angeles IX.
12:05 NA CHALUPE
10:35 Nákupné maniačky
11:50 UHÁDNI MÔJ VEK
12:45 Vražedné čísla V.
10:50 Jahôdka a jej kamaráti I.
11:20 Arthur a Minimojovia
11:45 Kúzlovanie
10:25 Výlet s mámou
12:10 I pro lásku se zabíjí
14:20 Pozdravy ze spermabanky