Nerozhodná žena si pýta radu: Naozaj má obavu, že týmito šatami zatieni nevestu?

Nerozhodná žena si pýta radu: Naozaj má obavu, že týmito šatami zatieni nevestu? Zdroj: unsplash.com (ilustračná fotografia)
Čo by ste jej k vybranému outfitu, v ktorom chce ísť ako hosť na svadbu povedali vy?

Žena, ktorá nezverejnila svoje meno, si nebola istá, či sú šaty, ktoré si plánuje obliecť na svadbu vhodné, a tak sa obrátila na známy mamičkovský web mumsnet.com. Ani vo sne ju nenapadlo, akú ostrú diskusia svojím príspevkom vyvolá.

Ak nemá sobášiaci sa pár nejaké špeciálne požiadavky na pozvaných hostí, vo všeobecnosti platí takmer všade nepísané pravidlo, že prítomné dámy by nemali mať čisto biele šaty a nemali by byť príliš výrazné a vyzývavé.

Svoj outfit na svadbu riešila aj táto žena, ktorá zverejnila na spomínanom fóre fotografiu šiat z obchodu Chi Chi Curve, v ktorých plánuje ísť. Jej otázka neznela ani tak, či sú šaty vhodné, ale táto žena vyjadrila obavy, či nimi nezatieni nevestu a či neupriami pozornosť na seba.

No povedzte, boli jej obavy skutočne opodstatnené?

Zdroj: ChiChi

​Pod jej príspevkom sa rozpútala búrlivá diskusia a mnohí nemenovanú ženu nešetrili. Šaty pokladajú za bežné, niektorí dokonca za škaredé a predstava, že by práve v nich mala zatieniť nevestu sa im zdala absolútne smiešna. 

Čo by ste tejto nerozhodnej žene odkázali vy?

Zdroj: metro.co.uk, mumsnet.com

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

14:40 Percy Jackson: More oblúd
16:55 Pravá blondínka 2
19:00 Krimi
14:30 Mama, ožeň ma!
17:45 12 dní hrôzy
19:45 KINOSÁLA
15:55 Nákupné maniačky
17:00 Amerika má talent XII.
19:00 Amerika má talent XII.
16:05 Malý Elvis a priatelia
16:35 Sníček
16:45 No, počkaj!
15:05 Dobrou noc a hodně štěstí
16:50 Bella a Sebastian 3: Přátelé navždy
18:30 Góóól! III.