Šatami na stužkovú ľuďom vyrazila dych: Wau, túto nádheru si vytvorila sama

Šatami na stužkovú ľuďom vyrazila dych: Wau, túto nádheru si vytvorila sama Zdroj: Facebook/Ciara Velasco Gan
O tejto kreatívnej tínedžerke sa vďaka vlastnoručne ušitým a vyzdobených šatám dozvedeli ľudia z rôznych kútov sveta. Jej prekrásna róba očarí aj vás.

Stužková slávnosť či promócie sú významnými udalosťami, pri ktorých chce každá mladá žena vyzerať krásne a preto sa snaží vybrať si čo najkrajšie šaty. Táto študentka to poňala naozaj svojsky, namiesto kupovania si navrhla, ušila a vyzdobila nádhernú róbu vlastnými rukami.

Šaty ako umelecké dielo

Ciara Gan (17) z Filipín chcela na slávnostnom ukončení strednej školy vyzerať originálne a o svojich šatách mala jasnú predstavu. Práve preto sa rozhodla ušiť si ich a vyzdobiť vlastnými rukami. S nákupom materiálu aj samotnou realizáciou jej pomáhala jej mama.

Kým konkrétna predstava bola čisto jej nápadom, prezradila, že potrebné zručnosti a postup pri šití šiat sa naučila z tutoriálov na YouTube.

Na jednotlivé časti šiat minula dokopy 13 metrov látky, ktorú na záver vyzdobila vyše 80-timi nádherne maľovanými kvetmi. Ciara šatami zabodovala nielen na škole medzi spolužiakmi, ale obrovský úspech zožala aj na sociálnych sieťach, vďaka ktorým jej výtvor obdivujú ľudia z rôznych kútov sveta.

Naozaj prekrásne a originálne šaty, súhlasíte? 

Zdroj: Facebook/Ciara Velasco Gan

Zdroj: people.com, Instagram, Facebook

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

11:05 DIVOKÉ KONE
12:25 DIVOKÉ KONE
13:50 Súdna sieň
10:25 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT
12:10 Mutanti
13:25 Hoď svišťom
12:00 Ako malé deti
12:30 Ako malé deti
13:00 JAG IV.
12:00 Oskar v balóne
12:10 Príšerky zo skúmavky
12:30 Albert pozná prírodu najlepšie
11:15 Kluci na povel
13:05 Paddington 2
14:55 Jezdkyně