Šatami na stužkovú ľuďom vyrazila dych: Wau, túto nádheru si vytvorila sama

Šatami na stužkovú ľuďom vyrazila dych: Wau, túto nádheru si vytvorila sama Zdroj: Facebook/Ciara Velasco Gan
O tejto kreatívnej tínedžerke sa vďaka vlastnoručne ušitým a vyzdobených šatám dozvedeli ľudia z rôznych kútov sveta. Jej prekrásna róba očarí aj vás.

Stužková slávnosť či promócie sú významnými udalosťami, pri ktorých chce každá mladá žena vyzerať krásne a preto sa snaží vybrať si čo najkrajšie šaty. Táto študentka to poňala naozaj svojsky, namiesto kupovania si navrhla, ušila a vyzdobila nádhernú róbu vlastnými rukami.

Šaty ako umelecké dielo

Ciara Gan (17) z Filipín chcela na slávnostnom ukončení strednej školy vyzerať originálne a o svojich šatách mala jasnú predstavu. Práve preto sa rozhodla ušiť si ich a vyzdobiť vlastnými rukami. S nákupom materiálu aj samotnou realizáciou jej pomáhala jej mama.

Kým konkrétna predstava bola čisto jej nápadom, prezradila, že potrebné zručnosti a postup pri šití šiat sa naučila z tutoriálov na YouTube.

Na jednotlivé časti šiat minula dokopy 13 metrov látky, ktorú na záver vyzdobila vyše 80-timi nádherne maľovanými kvetmi. Ciara šatami zabodovala nielen na škole medzi spolužiakmi, ale obrovský úspech zožala aj na sociálnych sieťach, vďaka ktorým jej výtvor obdivujú ľudia z rôznych kútov sveta.

Naozaj prekrásne a originálne šaty, súhlasíte? 

Zdroj: Facebook/Ciara Velasco Gan

Zdroj: people.com, Instagram, Facebook

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
08:35 Súdna sieň
05:35 Súdna sieň
06:35 Súdna sieň
07:40 Profesionáli II.
05:15 Prvé oddelenie
05:35 Panelák
06:20 TIPOS INFO
05:10 Ferdo Mravec
05:35 Jahôdka a jej kamaráti I.
06:00 Marvin, stepujúci koník I.
05:40 Jezdkyně
07:30 Ztraceni v lásce
09:10 Sladko - slaná láska