Niektoré matky sú schopné všetkého: Čo by ste urobili, ak by ste to videli na vlastné oči?

Niektoré matky sú schopné všetkého: Čo by ste urobili, ak by ste to videli na vlastné oči? Zdroj: Profimedia.sk
Ak ste s malým bábätkom niekde na verejnosti, nikdy neviete, čo sa vám s ním môže prihodiť. Niektoré matky sa so svojimi ratolesťami ocitnú v naozaj extrémnych situáciách, ktoré musia okamžite riešiť. Ale takto?

Každá mamička bude súhlasiť, ak má pri sebe bábätko kadečo sa jej "prepečie", za čo by ju v inej situácii niekto upozornil alebo vyčítavo sa na ňu pozeral. Lenže to, čo predviedla jedna matka, je za čiarou.

Čo moderátorku Hanu Zavřelovú Gallovú počas tehotenstva nadchlo?

​Návštevník istého populárneho reťazca s oblečením matku nafotil, ako svojmu bábätko vymieňa plienku priamo na vyložených tričkách, a to bez podložky. Keď matka zbadala, že si ju muž fotí, nahnevala sa a začala kričať, že ak fotku zverejní, zažaluje ho. Dotyčný fotografiu, samozrejme, uverejnil a tá sa okamžite stala virálnou. Vidieť takéto niečo na vlastné oči, je skôr rarita. Matka sa totiž neunúvala nájsť v obchodnom centre prebaľovací pult a dieťa prebalila priamo na tovare. Šialené, či?

"Taking a picture of me???" - Woman changing her baby's dirty diaper on top of an Old Navy clothing display from r/trashy

Zdroj: reddit.com

TV Program

07:45 Lietadlá 2
09:30 Dragonball: Evolúcia
11:20 Taxi
07:00 MOJA PRVÁ DOVOLENKA
08:10 Zvláštne puto
10:35 Buldozér
06:50 Hľadá sa dom pre milionárov Los Angeles XI.
08:40 Hľadá sa dom pre milionárov - New York VI.
10:05 Bordelári
07:35 Príšerky zo skúmavky
07:50 Sníček
08:00 Okido II.
07:20 O myšce a medvědovi
08:50 Který je ten pravý?
10:35 12 darů do života