Niektoré matky sú schopné všetkého: Čo by ste urobili, ak by ste to videli na vlastné oči?

Niektoré matky sú schopné všetkého: Čo by ste urobili, ak by ste to videli na vlastné oči? Zdroj: Profimedia.sk
Ak ste s malým bábätkom niekde na verejnosti, nikdy neviete, čo sa vám s ním môže prihodiť. Niektoré matky sa so svojimi ratolesťami ocitnú v naozaj extrémnych situáciách, ktoré musia okamžite riešiť. Ale takto?

Každá mamička bude súhlasiť, ak má pri sebe bábätko kadečo sa jej "prepečie", za čo by ju v inej situácii niekto upozornil alebo vyčítavo sa na ňu pozeral. Lenže to, čo predviedla jedna matka, je za čiarou.

Čo moderátorku Hanu Zavřelovú Gallovú počas tehotenstva nadchlo?

​Návštevník istého populárneho reťazca s oblečením matku nafotil, ako svojmu bábätko vymieňa plienku priamo na vyložených tričkách, a to bez podložky. Keď matka zbadala, že si ju muž fotí, nahnevala sa a začala kričať, že ak fotku zverejní, zažaluje ho. Dotyčný fotografiu, samozrejme, uverejnil a tá sa okamžite stala virálnou. Vidieť takéto niečo na vlastné oči, je skôr rarita. Matka sa totiž neunúvala nájsť v obchodnom centre prebaľovací pult a dieťa prebalila priamo na tovare. Šialené, či?

"Taking a picture of me???" - Woman changing her baby's dirty diaper on top of an Old Navy clothing display from r/trashy

Zdroj: reddit.com

TV Program

09:30 Súdna sieň
10:40 SKUTOČNÉ PRÍBEHY
12:00 NOVINY O 12:00
09:10 Panelák
10:10 C.S.I.: Kriminálka Miami IV.
11:10 C.S.I.: Kriminálka Miami IV.
09:45 Kosti V.
11:00 Slnečno, sem-tam vraždy II.
12:05 Dr. Dokonalý
10:00 Jahôdka a jej kamaráti II.
10:25 Požiarnik Sam IX.
10:35 Zabi nudu! II.
09:55 To nejsi Ty
11:50 Mámy na nože
13:30 Arthur a Maltazardova pomsta