Mamička pobavila svojim outfitom: Až v práci zistila, čo si dala namiesto sukne

Mamička pobavila svojim outfitom: Až v práci zistila, čo si dala namiesto sukne Zdroj: unsplash.com (ilustračná fotografia)
Takmer každá žena je pred odchodom do práce uponáhľaná a väčšinou aj v strese, pre matky malých detí to platí dvojnásobne. Pozrite sa, ako na ranný zhon doplatila táto mamička!

Či vstanete dvadsať minút pred odchodom do práce, alebo máte na to až hodinu, väčšinou to dopadne tak, že nestíhate, na niečo zabudnete, alebo si jednoducho poriadne nevšimnete, čo ste si na seba navliekli. Spoznávate sa?

Na typický ranný zhon doplatila aj táto žena, ktorá sa so svojou vtipnou príhodou podelila na sociálnej sieti.

Mamička Lori Farrell bola v klasickom rannom zhone a keďže si neprichystala oblečenie večer, ráno si narýchlo obliekla prvé, čo jej prišlo pod ruku. K čiernemu tričku hľadala niečo na oživenie, tak siahla do hromady oblečenia, ktoré jej podarovala kamarátka. Pásikavá “tehu” sukňa sa jej perfektne hodila a celý outfit ešte doplnila džínsovou košeľou.  

Lori si neskôr v práci začala novú sukňu lepšie obzerať. Všimla si, že má zvláštne výbežky po bokoch, ale myslela si, že je to určené pre rastúce bruško. Studená sprcha prišla, keď zistila, že to nie je sukňa, ale látkový kryt na autosedačku. HAHA!

Stalo sa niečo podobné aj vám?

Zdroj: mamamia.com.au

TV Program

21:50 INKOGNITO
23:00 Myšlienky vraha IV.
23:55 Profesionáli II.
20:15 Plán úteku 2
22:20 INFORMÁCIE PRE TIPUJÚCICH
22:20 V divočine s Bearom Gryllsom
22:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VIII.
22:55 ŽREBOVANIE
23:05 Kravaťáci VII.
22:00 Jahôdka a jej kamaráti II.
22:20 Požiarnik Sam X.
22:35 Zabi nudu! II.
20:15 Pohanský král
22:15 Alibi na klíč
23:55 Všechny prachy světa