Matku s dvoma deťmi vykázali z bazéna: Bol TO dôvod na vyhadzov?

Matku s dvoma deťmi vykázali z bazéna: Bol TO dôvod na vyhadzov? Zdroj: Profimedia.sk
Austrálska mamička sa na sociálnej sieti posťažovala, že ju nedávno plavčíčka z verejného bazéna vyhodila pre to, čo tam so svojím mladším dieťaťom robila. Mala pravdu?

Dojčenie na verejnosti je ešte stále nielen u nás, ale aj vo svete tabuizovanou témou. Mnohé mamičky sa pred inými hanbia svoje dieťa nakŕmiť a hľadajú miesto, kde by sa skryli.

Naopak, sú aj také matky, ktoré s tým problém nemajú, no ich okolie áno. S niečím podobným sa pred pár dňami stretla istá mamička dvoch detí. Spolu navštívili miestny bazén, kde sa jej starší syn učil plávať. V tom si však jej 10-mesačné bábätko vypýtalo jesť, tak žena neváhala a začala ho dojčiť priamo v bazéne. O pár minút k nej pribehla plavčíčka a vykázala ju z bazéna!

Zdroj: ISIFA

​​„Povedala mi, že jedlo a pitie sú v bazéne zakázané. Potom, že by sa mlieko mohlo dostať do vody a znečistiť ju a do tretice, že by sa dieťa mohlo v bazéne pozvracať,“ posťažovala sa nahnevaná žena na facebooku. Hoci čakala, že sa jej iné matky zastanú, nestalo sa tak. Mnohé z nich si myslia, že plavčíčka mala pravdu a dojčenie priamo v bazéne predstavuje hygienické riziko. Čo si myslíte vy?

Zdroj: facebook

TV Program

06:20 Krimi
06:55 Noviny TV JOJ
07:45 Lietadlá 2
05:40 MOJA PRVÁ DOVOLENKA
07:00 MOJA PRVÁ DOVOLENKA
08:10 Zvláštne puto
05:50 Hľadá sa dom pre milionárov Los Angeles XI.
06:50 Hľadá sa dom pre milionárov Los Angeles XI.
08:40 Hľadá sa dom pre milionárov - New York VI.
06:25 Timothy ide do školy
06:40 Zubor Pompík
06:50 Máša a medveď II.
05:35 Já a ty
07:20 O myšce a medvědovi
08:50 Který je ten pravý?