Matku s dvoma deťmi vykázali z bazéna: Bol TO dôvod na vyhadzov?

Matku s dvoma deťmi vykázali z bazéna: Bol TO dôvod na vyhadzov? Zdroj: Profimedia.sk
Austrálska mamička sa na sociálnej sieti posťažovala, že ju nedávno plavčíčka z verejného bazéna vyhodila pre to, čo tam so svojím mladším dieťaťom robila. Mala pravdu?

Dojčenie na verejnosti je ešte stále nielen u nás, ale aj vo svete tabuizovanou témou. Mnohé mamičky sa pred inými hanbia svoje dieťa nakŕmiť a hľadajú miesto, kde by sa skryli.

Naopak, sú aj také matky, ktoré s tým problém nemajú, no ich okolie áno. S niečím podobným sa pred pár dňami stretla istá mamička dvoch detí. Spolu navštívili miestny bazén, kde sa jej starší syn učil plávať. V tom si však jej 10-mesačné bábätko vypýtalo jesť, tak žena neváhala a začala ho dojčiť priamo v bazéne. O pár minút k nej pribehla plavčíčka a vykázala ju z bazéna!

Zdroj: ISIFA

​​„Povedala mi, že jedlo a pitie sú v bazéne zakázané. Potom, že by sa mlieko mohlo dostať do vody a znečistiť ju a do tretice, že by sa dieťa mohlo v bazéne pozvracať,“ posťažovala sa nahnevaná žena na facebooku. Hoci čakala, že sa jej iné matky zastanú, nestalo sa tak. Mnohé z nich si myslia, že plavčíčka mala pravdu a dojčenie priamo v bazéne predstavuje hygienické riziko. Čo si myslíte vy?

Zdroj: facebook

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

20:35 Kung Fu Panda 3
22:35 Austrália
02:10 Tvrďas 2
20:10 Muž so železnou maskou
22:55 Tequila a Bonetti
00:00 Tequila a Bonetti
22:00 Agent I.
23:05 Vraždy cez svietky III.
00:00 Vraždiace páry V.
22:00 Jahôdka a jej kamaráti II.
22:20 Požiarnik Sam IX.
22:35 Zabi nudu! II.
20:15 Fakjů pane učiteli
22:20 Milenci těch druhých
00:10 Zoolander