Mysleli ste si, že pôrod sekciou je ľahší? Táto mamička zažila niečo príšerné!

Mysleli ste si, že pôrod sekciou je ľahší? Táto mamička zažila niečo príšerné! Zdroj: channelmum.com
Pôrod cisárskym rezom vôbec nie je hračka, ako si mnohí ľudia myslia. Túto ženu po ňom čakal zážitok ako z hororu!

Čerstvá 38-ročná mamička Mel Bremner zverejnila na mamičkovskom fóre fotografiu, ktorou vydesila mnohých rodičov.

I keď záber nie je pre slabšie povahy, táto žena chcela ukázať aj ostatným, že cisársky rez naozaj nie je ľahší ako klasický pôrod. Takéto niečo ste asi ešte v živote nevideli!

Zážitok ako z hororu!

Mel porodila cisárskym rezom, všetko prebehlo v poriadku a tak ju aj s dcérou Nadie prepustili domov. Predtým, než opustila nemocnicu, ju lekár vyšetril a skontroloval, či sa jej rana dobre hojí.

Mamička sa pomaly zotavovala a dávala si na seba pozor. Hororová situácia sa jej stala na piaty deň pri sprchovaní. Opatrne sa zohla pre šampón a v tej chvíli jej rana na bruchu praskla tak, že jej črevá vyleteli von. Aj keď žena zostala v šoku, snažila sa neprepadnúť panike.

“Vedela som, že nesmiem kričať, lebo by som si ešte viac uškodila. Opatrne som si črevá zachytila rukami a pokojne som zavolala na môjho muža,” opisuje katastrofálny zážitok.

Manžel Aidan našťastie zareagoval úplne ukážkovo a nezľakol sa toho, čo zbadal. Manželku opatrne usadil a zakryl uterákom a dekou a ihneď zavolal záchranku.

Kým prišli záchranári, aby mamičku okamžite previezli do nemocnice, manžel ju odfotografoval. Mel sa rozhodla neskôr tento záber aj príbeh zverejniť na mamičkovskom fóre ChannelMum.com, aby poukázala na riziká, ktoré pôrod sekciou zahŕňa.

Zdroj: channelmum.com

​Šťastný koniec

Mamičku previezol do nemocnice vrtuľník, kde ju okamžite operovali. Zákrok chvalabohu prebehol v poriadku a mamička zostala bez následkov.

Tento príbeh sa stal ešte v roku 2011 a mamička po dcérke Nadie porodila o tri roky ďalšie dievčatko a po roku tretiu princeznú. Našťastie, podobne traumatizujúci zážitok sa už nezopakoval.

Toto sú 3 pravdy, ktoré by ste mali vedieť o pôrode cisárskym rezom!

Zdroj: channelmum.com

Zdroj: mirror.co.uk, channelmum.com

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

14:40 Percy Jackson: More oblúd
16:55 Pravá blondínka 2
19:00 Krimi
14:30 Mama, ožeň ma!
17:45 12 dní hrôzy
19:45 KINOSÁLA
15:55 Nákupné maniačky
17:00 Amerika má talent XII.
19:00 Amerika má talent XII.
16:05 Malý Elvis a priatelia
16:35 Sníček
16:45 No, počkaj!
15:05 Dobrou noc a hodně štěstí
16:50 Bella a Sebastian 3: Přátelé navždy
18:30 Góóól! III.