Tehotná Jasmina schytala poriadnu kritiku: Drsné slová pre jedinú fotku

Tehotná Jasmina schytala poriadnu kritiku: Drsné slová pre jedinú fotku Zdroj: Instagram
Je to len pár týždňov, čo sa Jasmina Alagič podelila so svetom s novinkou, že sa z nej stane matka. Stačila jedna nevinná fotka a kráska si vypočula poriadne drsnú kritiku.

Dá sa povedať, že rok 2018 bol pre Jasminu prelomový. V súkromí našla svoju veľkú lásku a s Rytmusom sa už o pár mesiacov stanú rodičia. Navyše z pomerne neznámej brunetky sa stala vychytená hviezda, ktorej sa v práci mimoriadne darilo.

Zdroj: Instagram

​Jasmina je, okrem iného, reklamnou tvárou istej značky športového oblečenia, ktoré propaguje aj na Instagrame. Stačila jediná fotka s nevinným komentárov, ktorá spôsobila hotový ošiaľ. „... je celkom možné, že o pár dní sa dopracujem aj k tomu, že v tom pôjdem cvičiť, ale zatiaľ vám nebudem klamať...skvelo sa v ňom váľa pred telkou,“ zavtipkovala brunetka na margo teplákov, ktoré mala oblečené. Že cvičenie a tehotenstvo nejdú dokopy? To si aspoň myslí istá žena, ktorá ju verejne obvinila, že cvičením ohrozuje svoje dieťa. Komentár ženy, ktorá ho o pár hodín neskôr radšej vymazala, zafungoval až neuveriteľne. Desiatky matiek sa do ženy pustili s tým, že tehotenstvo nie je choroba a pokiaľ sa na to tehuľka cíti, nech cvičí. Aký je váš názor?

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

22:30 Prenasledovaní
00:35 Zrodenie diabla
02:35 Noviny TV JOJ
22:20 Susedia na odstrel 2
00:25 Walking Dead VIII.
01:25 Walking Dead VIII.
23:05 Kosti II.
00:00 Kosti II.
01:00 Kosti II.
23:10 Príbehy dvoch myší II.
23:35 Zabi nudu! II.
23:40 Ovečka Shaun II.
22:25 Skleněný zámek
00:30 Špión, který mi dal kopačky
02:20 Matky na tahu o Vánocích