Tehotná Jasmina schytala poriadnu kritiku: Drsné slová pre jedinú fotku

Tehotná Jasmina schytala poriadnu kritiku: Drsné slová pre jedinú fotku Zdroj: Instagram
Je to len pár týždňov, čo sa Jasmina Alagič podelila so svetom s novinkou, že sa z nej stane matka. Stačila jedna nevinná fotka a kráska si vypočula poriadne drsnú kritiku.

Dá sa povedať, že rok 2018 bol pre Jasminu prelomový. V súkromí našla svoju veľkú lásku a s Rytmusom sa už o pár mesiacov stanú rodičia. Navyše z pomerne neznámej brunetky sa stala vychytená hviezda, ktorej sa v práci mimoriadne darilo.

Zdroj: Instagram

​Jasmina je, okrem iného, reklamnou tvárou istej značky športového oblečenia, ktoré propaguje aj na Instagrame. Stačila jediná fotka s nevinným komentárov, ktorá spôsobila hotový ošiaľ. „... je celkom možné, že o pár dní sa dopracujem aj k tomu, že v tom pôjdem cvičiť, ale zatiaľ vám nebudem klamať...skvelo sa v ňom váľa pred telkou,“ zavtipkovala brunetka na margo teplákov, ktoré mala oblečené. Že cvičenie a tehotenstvo nejdú dokopy? To si aspoň myslí istá žena, ktorá ju verejne obvinila, že cvičením ohrozuje svoje dieťa. Komentár ženy, ktorá ho o pár hodín neskôr radšej vymazala, zafungoval až neuveriteľne. Desiatky matiek sa do ženy pustili s tým, že tehotenstvo nie je choroba a pokiaľ sa na to tehuľka cíti, nech cvičí. Aký je váš názor?

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
08:35 Súdna sieň
05:00 Cestovanie v čase
05:20 POSTAVÍME, OPRAVÍME, ZVEĽADÍME
05:50 Súdna sieň
05:00 Súdna sieň
05:50 Panelák
06:35 Profesionáli III.
05:10 Ferdo Mravec
05:35 Jahôdka a jej kamaráti II.
06:00 Marvin, stepujúci koník I.
05:30 O myšce a medvědovi
07:05 Kdybych měl křídla
08:45 Lásce v patách