Tehotná Jasmina schytala poriadnu kritiku: Drsné slová pre jedinú fotku

Tehotná Jasmina schytala poriadnu kritiku: Drsné slová pre jedinú fotku Zdroj: Instagram
Je to len pár týždňov, čo sa Jasmina Alagič podelila so svetom s novinkou, že sa z nej stane matka. Stačila jedna nevinná fotka a kráska si vypočula poriadne drsnú kritiku.

Dá sa povedať, že rok 2018 bol pre Jasminu prelomový. V súkromí našla svoju veľkú lásku a s Rytmusom sa už o pár mesiacov stanú rodičia. Navyše z pomerne neznámej brunetky sa stala vychytená hviezda, ktorej sa v práci mimoriadne darilo.

Zdroj: Instagram

​Jasmina je, okrem iného, reklamnou tvárou istej značky športového oblečenia, ktoré propaguje aj na Instagrame. Stačila jediná fotka s nevinným komentárov, ktorá spôsobila hotový ošiaľ. „... je celkom možné, že o pár dní sa dopracujem aj k tomu, že v tom pôjdem cvičiť, ale zatiaľ vám nebudem klamať...skvelo sa v ňom váľa pred telkou,“ zavtipkovala brunetka na margo teplákov, ktoré mala oblečené. Že cvičenie a tehotenstvo nejdú dokopy? To si aspoň myslí istá žena, ktorá ju verejne obvinila, že cvičením ohrozuje svoje dieťa. Komentár ženy, ktorá ho o pár hodín neskôr radšej vymazala, zafungoval až neuveriteľne. Desiatky matiek sa do ženy pustili s tým, že tehotenstvo nie je choroba a pokiaľ sa na to tehuľka cíti, nech cvičí. Aký je váš názor?

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

05:05 Noviny TV JOJ
05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
05:05 Panelák
05:50 Prvé oddelenie II.
06:10 Súdna sieň
05:20 Kutyil s.r.o. II.
05:55 Panelák
06:40 Kutyil s.r.o. II.
05:05 Bobove dobrodružstvá na pláži
05:20 Sam a Max
05:40 Príšerky zo skúmavky
06:10 Grace, kněžna monacká
08:05 Jobs
10:20 Ztraceni v lásce