Mama piatich detí má lepšiu postavu ako pred pôrodmi: TAKTO ľahko to dosiahla

Mama piatich detí má lepšiu postavu ako pred pôrodmi: TAKTO ľahko to dosiahla Zdroj: Profimedia
Tejto žene sa podarilo zhodiť poriadnu nadváhu a to dokonca bez toho, aby čo len jedenkrát vkročila do posilňovne. “Zvládne to úplne každý,” tvrdí.

Predtým, ako sa Jessica Ralston (34) stala mamou, bola vášnivou športovkyňou a pravidelný pohyb bol neodmysliteľnou súčasťou jej života. Po každom ďalšom dieťati jej ubúdalo síl a na chodenie do posilňovne ani nepomyslela.

Depka ju nakopla

Jessica bola vždy veľmi aktívna a pokladala to za samozrejmosť, že sa to tehotenstvami a pôrodmi nezmení. Po poslednom, piatom pôrode, si však uvedomila, že bez totálnej zmeny životosprávy to už nikdy nebude ako predtým. 

“Kvôli starostlivosti o deti som úplne prestala myslieť na vlastné stravovacie návyky, kvôli čomu som nielen veľmi pribrala, ale cítila som sa veľmi slabá bez štipky energie navyše,” spomína mamička, ktorá priznáva, že po narodení piateho dieťaťa upadla do poriadnej depresie a zúfalstva.

5-násobná mamička vedela, že na tom nie je dobre a že jej depresie by mohli mať oveľa horšie následky. Preto nabrala posledný zvyšok síl a krok po kroku sa pustila k svojej životnej premene.

Zdroj: Profimedia

Dôležité bolo začať

Jessica tvrdí, že každý, kto chce a naozaj aj začne, to zvládne. Prvé drobné výsledky ju motivovali zlepšovať sa stále viac.

“Konečne som začala myslieť aj na seba a na svoje zdravie,” hovorí mamička, ktorá si postavu vypracovala popri piatich malých deťoch. Začala domácim fitness programom na DVD, ktoré jej denne zabralo len 30 minút a postupne zvládala stále viac.

Jessica sa súčasne pustila aj do zmeny jedálnička, vypustila všetky zlé a “prázdne” jedlá a nahradila ich ľahko stráviteľnými a výživnými potravinami. Denne si chýbajúce vitamíny a minerály dopĺňala aj výživovými doplnkami, ktoré jej posilňovali zdravie a dodávali ešte viac energie.

Zdroj: Profimedia

Fantastické výsledky

Mamička piatich detí dnes vyzerá fantasticky a najmä, nevie si vynachváliť energiu, ktorú vďaka drobným zmenám v životospráve dosiahla.

“Som pyšná na to, že môžem byť pozitívnym príkladom pre moje deti. Nikdy v živote som sa necítila lepšie a sebavedomejšie, ako teraz,” dodáva spokojná mamička, ktorej by ste ťažko hádali, že porodila päť detí. Klobúk dole!

Zdroj: Profimedia

Zdroj: dailystar.co.uk

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
08:35 Súdna sieň
05:00 Cestovanie v čase
05:20 POSTAVÍME, OPRAVÍME, ZVEĽADÍME
05:50 Súdna sieň
05:00 Súdna sieň
05:50 Panelák
06:35 Profesionáli III.
05:10 Ferdo Mravec
05:35 Jahôdka a jej kamaráti II.
06:00 Marvin, stepujúci koník I.
05:30 O myšce a medvědovi
07:05 Kdybych měl křídla
08:45 Lásce v patách