Modelka vymyslela TRIK, ako donútiť dcérku jesť: Mamičky sú z neho nadšené

Modelka vymyslela TRIK, ako donútiť dcérku jesť: Mamičky sú z neho nadšené Zdroj: Facebook/Chrissy Teigen
Rodičia, ktorí sa denne trápia pri kŕmení svojich detí, už určite vyskúšali nejednu fintu. Čo poviete na tento nápad? Celebritná mamička tvrdí, že zaberá na jednotku!

Modelka Chrissy Teigen a spevák John Legend sú rodičia dvoch rozkošných detí. Synček Miles má šesť mesiacov a jeho staršia sestrička Luna má 2 roky.

Chrissy si obľúbili mnohé mamičky práve pre jej úprimné príspevky na sociálnych sieťach. Nehanbila sa priznať k popôrodným depresiám, kilám navyše, či napríklad k striám, ktoré si na fotkách schválne neretušuje.

Najnovšie prispela opäť z “výchovného kútika,” keď priznala, že s dcérkou Lunou sa denne trápi kvôli jedlu. Je veľmi vyberavá, mnoho jedál odmieta a často mala problém niečo “normálne” do nej dostať. Aj vám to niečo pripomína, lebo máte podobného “jedáka” doma? Možno vás bude inšpirovať práve trik, ktorý Chrissy vymyslela a nedá naň dopustiť. O čo ide?

https://www.instagram.com/p/Bqu9BUxhK51/

Chrissy vyrobila pre svoju dcérku špeciálny jedálny lístok, v ktorom sú rôzne detské jedlá, ktoré jej často pripravuje. Urobila si námahu a pekne ich nafotila a usporiadala, aby si dcérka mohla všetko poobzerať. Každé jedlo má aj cenu a Luna dostala na tento účel falošné – detské peniaze, ktorými mamine platí.

https://www.instagram.com/p/Brih1moBv1Y/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_video_watch_again

Chrissy tvrdí, že to perfektne zaberá, dcérke sa objednávanie veľmi páči a taktiež sa učí narábať s peniazmi. Ale úplne najväčší úspech je, že skutočne začala vďaka tejto finte aj lepšie jesť.

Aké finty používate na svoje deti vy?

https://www.instagram.com/p/BpxTJR_Bhb9/

https://www.instagram.com/p/BrlPgMVBv4T/

Zdroj: mother.ly

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

19:00 Krimi
19:30 Noviny TV JOJ
20:25 Šport
18:25 Kosti X.
19:30 Profesionáli III.
20:25 Kingsman: Zlatý kruh
19:00 Slnečno, sem-tam vraždy II.
20:10 Dr. Harrow
21:10 Dr. House IV.
19:10 Malí fidlikanti
19:25 Barbapapa na ceste okolo sveta
19:35 Arthur a Minimojovia
18:35 Zlatokopka
20:15 FILM TÝDNE: PREMIÉRA NA JOJ CINEMA: Rodiče na tahu
21:55 Černé zlato