Modelka vymyslela TRIK, ako donútiť dcérku jesť: Mamičky sú z neho nadšené

Modelka vymyslela TRIK, ako donútiť dcérku jesť: Mamičky sú z neho nadšené Zdroj: Facebook/Chrissy Teigen
Rodičia, ktorí sa denne trápia pri kŕmení svojich detí, už určite vyskúšali nejednu fintu. Čo poviete na tento nápad? Celebritná mamička tvrdí, že zaberá na jednotku!

Modelka Chrissy Teigen a spevák John Legend sú rodičia dvoch rozkošných detí. Synček Miles má šesť mesiacov a jeho staršia sestrička Luna má 2 roky.

Chrissy si obľúbili mnohé mamičky práve pre jej úprimné príspevky na sociálnych sieťach. Nehanbila sa priznať k popôrodným depresiám, kilám navyše, či napríklad k striám, ktoré si na fotkách schválne neretušuje.

Najnovšie prispela opäť z “výchovného kútika,” keď priznala, že s dcérkou Lunou sa denne trápi kvôli jedlu. Je veľmi vyberavá, mnoho jedál odmieta a často mala problém niečo “normálne” do nej dostať. Aj vám to niečo pripomína, lebo máte podobného “jedáka” doma? Možno vás bude inšpirovať práve trik, ktorý Chrissy vymyslela a nedá naň dopustiť. O čo ide?

View this post on Instagram

😩

A post shared by chrissy teigen (@chrissyteigen) on

Chrissy vyrobila pre svoju dcérku špeciálny jedálny lístok, v ktorom sú rôzne detské jedlá, ktoré jej často pripravuje. Urobila si námahu a pekne ich nafotila a usporiadala, aby si dcérka mohla všetko poobzerať. Každé jedlo má aj cenu a Luna dostala na tento účel falošné – detské peniaze, ktorými mamine platí.

Chrissy tvrdí, že to perfektne zaberá, dcérke sa objednávanie veľmi páči a taktiež sa učí narábať s peniazmi. Ale úplne najväčší úspech je, že skutočne začala vďaka tejto finte aj lepšie jesť.

Aké finty používate na svoje deti vy?

View this post on Instagram

PJ day at school today!

A post shared by chrissy teigen (@chrissyteigen) on

Zdroj: mother.ly

TV Program

21:50 INKOGNITO
23:00 Myšlienky vraha IV.
23:55 Profesionáli II.
22:20 V divočine s Bearom Gryllsom
23:20 OKTAGON - VÝZVA IV.
00:30 Život po ľuďoch
22:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VIII.
22:55 ŽREBOVANIE
23:05 Kravaťáci VII.
22:35 Zabi nudu! II.
22:40 Dobrodružstvá Bolka a Lolka
22:50 Volám sa Caillou V.
22:15 Alibi na klíč
23:55 Všechny prachy světa
02:00 Politické kruhy