Na prvý pohľad vyzerajú ako šťastná rodina: Títo rodičia urobili neuveriteľnú vec

Na prvý pohľad vyzerajú ako šťastná rodina: Títo rodičia urobili neuveriteľnú vec Zdroj: profimedia.sk
Manželia sa tešili na príchod svojho druhé bábätka, no život sa s nimi nepekne zahral a miesto sĺz radosti, ich čakal obrovský smútok.

Keď Jessica otehotnela, s manželom sa tešili, že ich synčekovi pribudne súrodenec. Keď bola v 13. týždni tehotenstva, od doktora sa dozvedela hororovú diagnózu.

Jej nenarodená dcérka má na konci miechy obrovskú cystu, ktorá jej bráni v normálnom vývoji. Lekári jej nedávali šancu na život. Manželia sa vzniknutej situácie nezľakli a zobrali ju s pokorou. Urobili niečo, čo by väčšina ľudí nedokázala. Informovali sa, či by bolo možné orgány dcérky darovať iným deťom, aby niekomu cudziemu zachránili život!

 

Zdroj: profimedia.sk

​A tak sa im koncom augusta narodila Lilah, otvorila oči a dokonca ju počuli plakať. Pre čerstvých rodičov to bol obrovský šok, keďže nepredpokladali, že sa narodí živá. Ďalší šok ich čakal, keď si ju mohli odniesť z pôrodnice domov a starať sa o ňu ako o normálne zdravé bábätko. Lilah s nimi žila celých deväť dní, za čo sú jej nesmierne vďační. „S manželom sme sa bavili o možnostiach, keď sme sa dozvedeli diagnózu. Tehotenstvo som nedokázala ukončiť. Nechali sme, aby Boh rozhodol. Keď sa narodila, otvorila oči a zaplakala, cítili sme sa tak výnimočne, pretože sme nevedeli, či sa narodí živá. Sme nesmierne vďační za tých deväť dní, čo sme s ňou mohli stráviť,“ priznali v zahraničných médiách.

Zdroj: profimedia.sk

Zdroj: metro.co.uk

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

20:35 V SIEDMOM NEBI
22:45 Únos
01:00 Zdrojový kód
22:20 Premature: Prebudím sa včera
00:25 Letecké katastrofy XV.
01:25 Letecké katastrofy XV.
22:00 C.S.I. CYBER: Vraždy cez internet II.
22:55 ŽREBOVANIE
23:05 Exorcista II.
22:35 Ovečka Shaun IV.
22:45 Fix a Foxi II.
23:10 Príbehy dvoch myší II.
22:05 Matky na tahu o Vánocích
23:45 Yves Saint Laurent
01:25 GAL