Na prvý pohľad normálna rodina: Ak sa však pozriete nižšie, uvidíte rozdiel

Na prvý pohľad normálna rodina: Ak sa však pozriete nižšie, uvidíte rozdiel Zdroj: Instagram
Táto austrálska rodina je dnes internetovou senzáciou. Manželia Worganovci vychovávajú spolu dve deti a hoci sa zdá, že sa od bežných ľudí vôbec nelíšia, opak je pravdou!

Charli a Cullen sa do seba zamilovali a rozhodli sa založiť si rodinu. Možno si poviete, veď to nie je nič nezvyčajné, no v ich prípade je!

Obaja totiž majú istú formu dwarfizmu a merajú niečo vyše 120 centimetrov. Rovnako ani ich deti nenarastú do výšky klasického dospelého človeka. Hoci veľmi často trpia rôznymi chorobami, práve pre svoj nízky vzrast, títo manželia chceli svetu ukázať, že aj oni môžu žiť plnohodnotný život.

Zdroj: Instagram

Zdroj: Instagram

​Aj preto si Charli pred piatimi rokmi zriadila profil na Instagrame, kde uverejňuje ich zážitky a každodenný život. Manželia sa tešia nielen z dvojročnej dcérky Tilby, ale aj z 8-mesačnej druhorodenej Tully. 

 

Zdroj: Instagram

Rodinka sa práve svojím prístupom k životu stala senzáciou a svojich fanúšikov má po celom svete. Hoci to nemajú ľahké a stretli sa aj s posmeškami a negatívnymi ohlasmi, pre tisíce ľudí sú inšpiráciou!

Zdroj: Instagram

Zdroj: instagram

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

09:00 Súdna sieň
10:00 Súdna sieň
11:00 ZÁCHRANÁRI
08:55 Simpsonovci IV.
09:25 Simpsonovci IV.
10:10 MACGYVER: NOVÉ ČASTI II.
07:55 Panelák
09:20 Policajt z L.A.
10:30 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela III.
09:05 Sníček
09:25 Krtko
09:30 Zubor Pompík
09:05 Hudba ticha
11:10 Skoro dospělá
12:50 Muž, který se směje