Filmoví milenci z Top Gunu po 35 rokoch: Cruise sa nezmenil, ale jeho milenku by ste dnes nespoznali!

Filmoví milenci z Top Gunu po 35 rokoch: Cruise sa nezmenil, ale jeho milenku by ste dnes nespoznali! Zdroj: Profimedia.sk
Tom Crusie a Kelly McGillis si spolu zahrali v dnes už kultovom filme Top Gun, ktorý sa dočkal pokračovania. Kým akčného hrdinu v dvojke opäť uvidíte, Kelly tvorcovia neoslovili. Môže za to jej imidž?

Aj vďaka celosvetovému úspechu Top Gunu sa z Cruisa stal jeden z najobsadzovanejších akčných hrdinov. A hoci čoskoro oslávi 60-tku, pri pohľade na neho by mu tento vek nikto netipoval. 

​Cruise je stále v top forme a väčšinu z kaskadérskych kúskov zvláda urobiť sám. Na nakrúcania príde vždy dokonale pripravený a rovnako to vyžaduje aj od ostatných na pľaci. Tom už roky vyzerá rovnako a zdá sa, že prišiel na to, ako zastaviť starnutie. Herec dbá na to, čo sa mu dostane na tanier a uprednostňuje stravu s nízkym obsahom cukrov. Každý deň cvičí a robí rôzne kardio tréningy, ktoré ho udržiavajú fit. A je to na ňom aj vidieť!

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Tom Cruise (@tomcruiseoffcial)

Jeho niekdajšiu filmovú partnerku McGillis v minulosti prirovnávali ku Grace Kelly, keďže mala podobné vyžarovanie. Blondína mala slušnú filmovú kariéru, no medzi top herečky sa jej nikdy nepodarilo dostať. Okrem rôznych filmov a seriálov veľa hrávala aj v divadlách. Po rôznych vzťahoch s mužmi a nevydareným manželstvom pred pár rokmi verejne priznala, že je lesbička. 63-ročná herečka starne s gráciou a na nezmyselné diéty a extrémne omladzovacie zákroky sa vykašľala. Otázne je, prečo ju tvorcovia neoslovili na nejakú menšiu rolu do pokračovania Top Gunu...

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Tom Cruise (@tomcruiseoffcial)

Dnes vyzerá takto

Zdroj: Profimedia.sk
Zdroj: Profimedia.sk

Zdroj: insider.com

TV Program

21:30 S pravdou von
23:00 Semafor
23:50 Modrý kód
20:30 Ten dvanásty
23:30 Na hrane
01:25 Simpsonovci I.
21:00 Dr. House VIII.
21:55 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X.
22:55 Kosti II.
21:35 Krtko
22:05 Kúzlovanie
22:15 Rev a motoroví miláčikovia I.
20:15 Gagarin
22:15 Vlk z Wall Street
01:05 Safe