Lenka z Vyvolených žije ako princezná: Tak toto je poriadna premena!

Lenka z Vyvolených žije ako princezná: Tak toto je poriadna premena! Zdroj: joj.sk
V kedysi populárnej reality šou Vyvolení vzplanuli mnohé romance. Jednou z dvojíc, medzi ktorými to iskrilo, boli aj mladá študentka Lenka a svalnáč Rocky.

Keď sa v roku 2005 začali na JOJ-ke vysielať Vyvolení, bola to bomba. Slováci s napätím sledovali osudy obyvateľov vily, kde boli súťažiaci zatvorení a odrezaní od sveta.  

O rozprávkovú výhru tu bojovala aj mladá študentka Lenka, ktorá sa zamilovala do iného súťažiaceho Rockyho. Ako neskôr vyšlo najavo, svalnáčove city neboli až také úprimné, keďže sa aj popri Lenke obzeral po iných mladých ženách. Po skončení šou románik Lenky a Rockyho zapadol prachom. Atraktívna blondína to niesla ťažko, z rozchodu sa však nakoniec spamätala a dnes si na Rockyho už asi ani nespomenie!

​Lenka po skončení šou začala pracovať v realitách a bola to práve jej práca, kvôli ktorej odišla do Dubaja. Tu sa aj zamilovala do o pár rokov staršieho bohatého podnikateľa. Po jeho boku našla šťastie a rozprávkové manželstvo. Lenka si žije život plný luxusu, dovoleniek, výletov aj nakupovania v značkových obchodoch. To najlepšie z najlepšieho dopraje aj svojej dcére, ktorú má s moslimským manželom. Spokojnosť a pohodu je aj na nej vidieť, keďže stále super vyzerá!

TV Program

06:15 Ranné noviny
08:40 Bez servítky
09:50 Policajti v akcii
07:15 Moja mama varí lepšie ako tvoja
08:10 IQ taxi
08:55 Zlato v garáži II.
07:35 Prvé oddelenie
08:15 Záchranári
09:20 ZOO
07:45 Malí fidlikanti
08:05 Garfield II.
08:20 Petronela Jabĺčková
07:55 Vyškolena láskou
09:30 Paddington
11:15 Kdybych měl křídla