Lenka z Vyvolených žije ako princezná: Tak toto je poriadna premena!

Lenka z Vyvolených žije ako princezná: Tak toto je poriadna premena! Zdroj: joj.sk
V kedysi populárnej reality šou Vyvolení vzplanuli mnohé romance. Jednou z dvojíc, medzi ktorými to iskrilo, boli aj mladá študentka Lenka a svalnáč Rocky.

Keď sa v roku 2005 začali na JOJ-ke vysielať Vyvolení, bola to bomba. Slováci s napätím sledovali osudy obyvateľov vily, kde boli súťažiaci zatvorení a odrezaní od sveta.  

O rozprávkovú výhru tu bojovala aj mladá študentka Lenka, ktorá sa zamilovala do iného súťažiaceho Rockyho. Ako neskôr vyšlo najavo, svalnáčove city neboli až také úprimné, keďže sa aj popri Lenke obzeral po iných mladých ženách. Po skončení šou románik Lenky a Rockyho zapadol prachom. Atraktívna blondína to niesla ťažko, z rozchodu sa však nakoniec spamätala a dnes si na Rockyho už asi ani nespomenie!

​Lenka po skončení šou začala pracovať v realitách a bola to práve jej práca, kvôli ktorej odišla do Dubaja. Tu sa aj zamilovala do o pár rokov staršieho bohatého podnikateľa. Po jeho boku našla šťastie a rozprávkové manželstvo. Lenka si žije život plný luxusu, dovoleniek, výletov aj nakupovania v značkových obchodoch. To najlepšie z najlepšieho dopraje aj svojej dcére, ktorú má s moslimským manželom. Spokojnosť a pohodu je aj na nej vidieť, keďže stále super vyzerá!

TV Program

19:30 Noviny TV JOJ
20:25 Šport
20:30 Najlepšie počasie
19:35 Profesionáli III.
20:30 Ten dvanásty
23:30 Na hrane
20:10 Vražedné Miami
21:00 Dr. House VIII.
21:55 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X.
20:10 Macko Uško
20:25 Krtko
20:35 Bob a Bobek králiky z klobúka
20:15 Gagarin
22:15 Vlk z Wall Street
01:05 Safe