Ako sa jej podarilo schudnúť? Zbavila sa zlozvyku, ktorý trápi mnohé matky

Ako sa jej podarilo schudnúť? Zbavila sa zlozvyku, ktorý trápi mnohé matky Zdroj: facebook/daniel.m.buchanan
Ak niekto naozaj chce zmeniť svoj život, tak sa mu to vždy podarí! Príkladom je aj Sarah, ktorá dnes vyzerá ako úplne iný človek!

Matke štyroch detí sa počas ostatných rokov podarilo poriadne pribrať. Budíčkom bola až preventívna prehliadka u lekára, kde jej diagnostikovali cukrovku. Pre Sarah to bol šok, keďže pre nadváhu sa na ňu začali nabaľovať aj iné zdravotné problémy. V tom čase vážila 156 kilogramov a musela schudnúť...

​Prognózy doktorov ju naozaj vydesili a Sarah sa rozhodla, že urobí všetko pre to, aby bola zdravšia! “Vždy som mala nejakú nadváhu a veľa som pre to aj trpela. Ľudia sa mi vysmievali, že som tučná krava aj prasa. Bolo to hrozné,” priznala pre britský web DailyStar.co.uk.

Sarah teda začala chudnúť. Hneď na začiatku sa vzdala čokolády a rôznych iných maškŕt, ktoré jedla. Potom zamenila množstvo pečiva, ktoré každý deň konzumovala, za zdravšiu alternatívu. A zbavila sa zlozvyku, ktorý robí mnohé matky - prestala dojedať zvyšky po svojich deťoch! K zmene jedálnička pridala aj pravidelný pohyb a podarilo sa jej neskutočne schudnúť. Za 15 mesiacov zhodila viac ako 63 kilogramov! “Sarah vyzerá ako úplne iný človek. Niektorí moji známi si dokonca myslia, že má po boku novú ženu. Je to celkom zábavné. Som na ňu veľmi pyšný!” zverila sa jej manžel. Sarah už nikdy nechce tak pribrať ako v minulosti a užíva si svoj nový zdravý život. 

Zdroj: dailystar.co.uk

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

14:55 Divoká dvojka
16:50 Na chalupe
17:50 Nové bývanie
15:20 Pozná ju ako svoje boty
17:50 Horúce strely 1
19:30 Profesionáli II.
15:55 Vraždy v Brokenwoode I.
17:55 Columbo
20:10 Myšlienky vraha IV.
16:00 Máša a medveď I.
16:10 Ocko hrdina
16:15 Ovečka Shaun I.
14:35 Dešťová víla
16:25 Philomena
18:10 Tom Sawyer