Láska hory prenáša a tu je dôkaz: Gesto Pariškovej manžela vás dojme k slzám

Láska hory prenáša a tu je dôkaz: Gesto Pariškovej manžela vás dojme k slzám Zdroj: instagram/aneta_pariskova_official
Obľúbená moderátorka televízie JOJ Aneta Parišková má za sebou asi tie najťažšie dni vo svojom živote. Po tom, ako sa od doktorov dozvedela strašnú správu, že má rakovinu, začal sa jej boj so zákernou chorobou. Našťastie v tom nie je sama!

Je to len pár dní, čo si Aneta od doktorov vypočula zdrvujúcu diagnózu - Non-Hodgkinov lymfóm pri srdci a pľúcach. Populárna moderátorka okamžite začala s liečbou a momentálne leží v Národnom onkologickom ústave v Bratislave. 

Aneta Parišková sa pustila do boja s vážnou chorobu a nemieni sa vzdať...

​V neľahkom boji s chorobou ju podporuje nielen jej najbližšia rodina, ale najmä manžel Miroslav. Ten sa ešte pred pár dňami nachádzal v USA, kde pracuje a kde pre epidémiu koronavírusu strávil ostatné týždne. Teším sa, že už sa podarilo môjmu manželovi dostať na Slovensko, pretože ten bol úplne zrútený, keď zistil, že mám diagnózu, akú mám a nemohol byť pri mne. Urobil všetko pre to, aby si to v Amerike zariadil, aj u zamestnávateľa, aby mohol čo najskôr prísť za mnou. Je na Slovensku, má za sebou dvojtýždňovú povinnú karanténu a už sa stará o mňa, o chlapcov. Prevzal štafetu a ja si môžem vydýchnuť,“ priznala Aneta v rozhovore pre jojkársky TopStar.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Aneta Parišková (@aneta_pariskova_official),

Pre koronavírus sú návštevy v nemocniciach zakázané, a tak Anetu jej láska nemohla prísť navštíviť a objať. Napriek opatreniam si aj tak našiel cestičku, ako ju aspoň na pár minút uvidieť... "Pre prísne opatrenia sú návštevy v NOÚ zakázané. Ale tak mi môj manžel chodí aspoň zakývať a poslať pusu pod nemocničný balkón," priznala Parišková. Krásne!

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

17:55 NOVÉ BÝVANIE DIZAJN
19:00 Krimi
19:30 Noviny TV JOJ
17:25 Dvaja nosáči a video
19:35 Profesionáli VIII.
20:25 Sestry
18:05 Columbo
20:10 Kosti XI.
20:55 Kosti XI.
18:25 Okido I.
18:35 Jojko oslávencom
18:40 Jojko oslávencom
18:30 Cirque du Soleil: Vzdálené světy
20:15 Car a Matilda
22:10 24 hodin života