Andrea Verešová nechala legíny doma a do fitka sa vybrala v TOMTO: Nad jej videom slintajú všetci

Andrea Verešová nechala legíny doma a do fitka sa vybrala v TOMTO: Nad jej videom slintajú všetci Zdroj: archív A.V.
Ak by ste náhodou nevedeli, ktorá zo známych celebrít z Česka a Slovenska má tú najlepšiu postavičku, slovenská misska vám ju ukáže. Je sa na čo pozerať.

Hoci má tesne pred štyridsiatkou, na jej postave a tvári to rozhodne nie je vidieť. Jedna z našich najkrajších missiek Andrea Verešová vyzerá fantasticky. Dokázala to aj v najnovšom videu, ktoré trhá rekordy. Práve tu vidieť každý jej vypracovaný sval na tele.

Ak ste sa pýtali, nakoľko sa tvorcovia seriálu Za sklom inšpirovali realitou, tu je odpoveď!

​Andrea odišla za slnkom do Dubaja, kde sa venuje sama sebe. Ako? Možno sa budete čudovať, no práve športom! O kráske je známe, že je veľmi aktívna, zdravo sa stravuje a výsledok je na nej poriadne vidieť. Verešová je podľa mnohých vlastníčkou dokonalej ženskej postavy, ktorú by chcela mať väčšina žien. Napokon, jej dokonale vytrénované telo vidieť práve tu:

Ak vám pripadá zvláštne, že bicykluje v luxusných plavkách a bez uteráka, tu je Verešovej výstižné vysvetlenie: "Pre mňa super pohodlné. Neviem, prečo by som sa mala potiť v nejakých hnusných “legínach” a odpornom silonovom tričku... Vzhľadom k tomu, že je tento exkluzívny “open air fitness” priamo na pláži, kde je 35 stupňov Celzia, je to ideálne oblečenie, teda pokiaľ nemáte čo skrývať a nehanbíte sa!"

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

??? ???? ?? ? ????????? ?????? ?? ???? ?? ??? ??? ??? ?????? ?? ??????... #dreamplace #fourseason #dubai #photo @olympusczsk #siswimsuit @sicilystyle_cz

Príspevok, ktorý zdieľa Andrea Verešová Official (@andreaveresovaofficial),

Zdroj: instagram

TV Program

05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
08:30 Súdna sieň
05:40 DIVOKÉ KONE II.
07:20 Moja mama varí lepšie ako tvoja
08:20 Panelák
05:00 TOP STAR
05:15 Prvé oddelenie
05:40 Profesionáli III.
05:10 Sherm a jeho mikróby
05:25 Ferdo Mravec
06:00 Altair v Hviezdnom kráľovstve
05:20 Slunce, seno, erotika
07:15 Skleněné peklo
09:05 Lagerfeld - důvěrné