Tvári sa ako umelkyňa, ľudia ju vysmiali: Všimli ste si ten detail na fotkách aj vy?

Tvári sa ako umelkyňa, ľudia ju vysmiali: Všimli ste si ten detail na fotkách aj vy? Zdroj: Instagram/cristinaszeifert
Sexi influencerka vyniká v mnohých smeroch, no vyzerá to tak, že jeden z jej talentov bol iba nevydarený podvod na fanúšikov. Aj vám sa zdá, že na tých záberoch niečo nesedí?

Cristina Szeifert pochádza z Rumunska a na Instagrame má vyše 40-tisíc fanúšikov.

Cristina je bývalou modelkou a teraz pracuje predovšetkým ako klinická psychologička, je tiež motivačnou spíkerkou, blogerkou, podniká a často prezentuje aj svoje umelecké diela na plátne. Práve tento ”talent” jej fanúšikovia nedávno spochybnili.

Jej Instagram je plný zvodných záberov z rôznych kútov sveta, ale rada sa chváli aj sexi zábermi pri maľovaní svojich výtvorov. Jeden z fanúšikov nedávno upozornil na zaujímavý detail. Všimol si, že kráska nielenže drží maliarsku paletu úplne zle, ale paleta je na niekoľkých záberoch s rôznymi obrazmi úplne rovnaká.

Pridali sa aj ďalší kritici, ktorí spochybnili, že by diela, ktorými sa chváli, skutočne maľovala ona, dokonca sa jej posmievajú za dokonalé outfity, ktoré by v takom žiarivom stave po namaľovaní obrazu určite nezostali.

"Milujem maľovanie a vždy to bude moja vášeň," obhajuje sa blondínka a všetkým svojím neprajníkom odkazuje, aby si tiež našli tvorivý koníček namiesto toho, aby šírili nenávisť a negatívne komentáre.

Zdroj: Instagram/cristinaszeifert

​https://www.instagram.com/p/BypKJ6KIotR/

Zdroj: boredpanda.com, Instagram

TV Program

05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
08:30 Súdna sieň
05:30 DIVOKÉ KONE II.
07:15 Moja mama varí lepšie ako tvoja
08:15 Panelák
05:10 Profesionáli III.
05:50 NAŠI II.
06:25 ZÁCHRANÁRI
05:10 Sherm a jeho mikróby
05:25 Ferdo Mravec
06:00 Altair v Hviezdnom kráľovstve
05:10 Síla naděje
07:05 Milosrdné lži
09:45 Z ulice na green