Martina má najväčšie prsia v Európe: Takúto nevestu ste ešte nevideli!

Martina má najväčšie prsia v Európe: Takúto nevestu ste ešte nevideli! Zdroj: facebook
Kedysi letuška s blond vlasmi a svetlou pleťou, dnes černoška s gigantickým poprsím. Premena Martiny šokovala svet a aká bola jej svadba?

Pri pohľade na Martinu dnes by ste jej rozhodne netipovali tridsať rokov. Rovnako by ste jej netipovali ani to, že v minulosti bola pohľadná blondína s bielou pokožkou.

Martina v minulosti

Zdroj: Facebook

​Jej veľkým snom bolo stať sa černoškou, čo sa jej aj podarilo. Vďaka špeciálnym injekciám jej pokožka stmavla. V rôznych rozhovoroch tvrdí, že sa zmenila aj jej farba očí, obočie a dokonca aj vlasy má tmavšie. Zarába si ako modelka, hoci veľmi netradičná. Už na prvý pohľad každému padnú do oka jej prsia. S veľkosťou 70 S sa pýši titulom najväčšie v Európe. Dnes sa cíti byť černoškou, a preto ju čakajú ešte nejaké plastické operácie.

 Dnes je z nej černoška

Zdroj: youtube.com/Bancrofttv

​Medzičasom sa však Martina stihla vydať! Počas romantického obradu na havajskej pláži povedala áno svojej školskej láske Michaelovi, s ktorým tvorí pár od svojich sedemnástich rokov. Nevesta sa predviedla v naozaj netradičných šatách pripomínajúce skôr vílu z rozprávky. Ako priznala, zohnať svadobnú róbu bol pre ňu veľký problém. Na jej prsia sadol až model, v ktorých svojmu vyvolenému povedala áno.

Zdroj: youtube.com/Bancrofttv

Zdroj: youtube.com/Bancrofttv

Zdroj: www.martina-big.com

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
08:35 Súdna sieň
05:35 Súdna sieň
06:35 Súdna sieň
07:40 Profesionáli II.
05:15 Prvé oddelenie
05:35 Panelák
06:20 TIPOS INFO
05:10 Ferdo Mravec
05:35 Jahôdka a jej kamaráti I.
06:00 Marvin, stepujúci koník I.
05:40 Jezdkyně
07:30 Ztraceni v lásce
09:10 Sladko - slaná láska