Martina má najväčšie prsia v Európe: Takúto nevestu ste ešte nevideli!

Martina má najväčšie prsia v Európe: Takúto nevestu ste ešte nevideli! Zdroj: facebook
Kedysi letuška s blond vlasmi a svetlou pleťou, dnes černoška s gigantickým poprsím. Premena Martiny šokovala svet a aká bola jej svadba?

Pri pohľade na Martinu dnes by ste jej rozhodne netipovali tridsať rokov. Rovnako by ste jej netipovali ani to, že v minulosti bola pohľadná blondína s bielou pokožkou.

Martina v minulosti

Zdroj: Facebook

​Jej veľkým snom bolo stať sa černoškou, čo sa jej aj podarilo. Vďaka špeciálnym injekciám jej pokožka stmavla. V rôznych rozhovoroch tvrdí, že sa zmenila aj jej farba očí, obočie a dokonca aj vlasy má tmavšie. Zarába si ako modelka, hoci veľmi netradičná. Už na prvý pohľad každému padnú do oka jej prsia. S veľkosťou 70 S sa pýši titulom najväčšie v Európe. Dnes sa cíti byť černoškou, a preto ju čakajú ešte nejaké plastické operácie.

 Dnes je z nej černoška

Zdroj: youtube.com/Bancrofttv

​Medzičasom sa však Martina stihla vydať! Počas romantického obradu na havajskej pláži povedala áno svojej školskej láske Michaelovi, s ktorým tvorí pár od svojich sedemnástich rokov. Nevesta sa predviedla v naozaj netradičných šatách pripomínajúce skôr vílu z rozprávky. Ako priznala, zohnať svadobnú róbu bol pre ňu veľký problém. Na jej prsia sadol až model, v ktorých svojmu vyvolenému povedala áno.

Zdroj: youtube.com/Bancrofttv

Zdroj: youtube.com/Bancrofttv

Zdroj: www.martina-big.com

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

22:45 Únos
01:00 Zdrojový kód
03:00 Noviny TV JOJ
22:20 Premature: Prebudím sa včera
00:25 Letecké katastrofy XV.
01:25 Letecké katastrofy XV.
23:05 Exorcista II.
00:05 Exorcista II.
01:05 Tyran III.
23:50 Bob staviteľ XV. - XVIII.
00:00 ZáchranáRik II.
00:10 Strážca vesmíru Roger
23:45 Yves Saint Laurent
01:25 GAL
03:10 Vzpomínky na Manhattan