Premena, z ktorej mrazí: Iba za 3 roky dobrovoľne pribrala vyše 130 kíl

Premena, z ktorej mrazí: Iba za 3 roky dobrovoľne pribrala vyše 130 kíl Zdroj: tumblr
Modelka prezývaná Lilith v minulosti trpela anorexiou a jedlo bolo pre ňu niečo zakázané, čoho mala naozaj málo. Potom v jej živote nastal obrovský zvrat.

Mladá žena sa v jednom zo zahraničných rozhovorov priznala, že vyrastala vo veľmi biednych pomeroch, žila aj na ulici a jedlo bolo niečo, čoho mala nedostatok. Aj preto sa cítila previnilo, keď si mala pochutnať na nejakej potravine.

Lilith pred pár rokmi

Zdroj: profimedia.sk

Zdroj: twitter

V lete 2017 a dnes

Zdroj: tumblr

Dnes by ste to na ňu nepovedali, keďže momentálne váži 188 kilogramov! A jediné, v čo dúfa je, že bude naďalej priberať, aby ju zapísali do Guinessovej knihy rekordov ako najťažšiu žijúcu ženu na svete.

 Dnes vyzerá takto

Zdroj: twitter

Zdroj: twitter

​Lilith si totiž pred pár rokmi od doktorov vypočula zdrvujúcu diagnózu – trpí nevyliečiteľnou chorobou a zlyháva jej pečeň. Aj preto si povedala, že svoj čas, ktorý jej ostáva, využije maximálne a začala sa oddávať jedlu. Dostala sa do komunity fetišistov, kde sa stretávajú ľudia, ktorí milujú niekoho kŕmiť alebo byť kŕmení. Na jedlo si zarába ako modelka, ukazuje svoje telo a nahráva aj videá, ako ju niekto kŕmi. A takto sa začala jej cesta stať sa najťažšou ženou sveta. „Keď som sa pred rokmi dozvedela, že som nevyliečiteľne chorá, rozhodla som sa naplno oddať mojej vášni a jesť toľko, koľko vládzem. Chcem pribrať, prelomiť rekord a zanechať za sebou niečo - kus histórie. Moja váha je v rukách iných, keďže jem len vtedy, keď ma niekto kŕmi,“ priznala. Celkom šialené, čo poviete?

Zdroj: twitter

​Ľudia jej platia, aby sa z nej mohli najesť

Zdroj: tumblr
Zdroj: twitter

Zdroj: metro.co.uk

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

07:10 Noviny TV JOJ
08:00 Rýchla rota Chipa a Dala
08:25 Rýchla rota Chipa a Dala
06:50 15 minút. KUCHÁR
07:35 NOVÁ ZÁHRADA
08:55 NA CHALUPE
07:00 Vtierka Sam
08:15 POLICAJTI V AKCII
09:05 POLICAJTI V AKCII
07:10 Agi Bagi II.
07:20 Altair v Hviezdnom kráľovstve
07:35 Príšerky zo skúmavky
06:20 Konečně zazvonilo: Příběh za scénou
07:55 Americká Miss India
09:45 Bobule