Obrázkový test: To, čo ste si všimli ako prvé, odhalí pravdu o vašom podvedomí

Obrázkový test: To, čo ste si všimli ako prvé, odhalí pravdu o vašom podvedomí Zdroj: brightside.me
Čo ste si všimli najskôr? Prvá vec, ktorú uvidíte na týchto piatich obrázkoch, odhalí váš aktuálny vnútorný stav. Vyskúšajte si to hneď!

Obrázky, ktoré v sebe skrývajú dva motívy, dokážu veľmi trefným spôsobom vyhodnotiť signály vášho podvedomia a môžu vám tiež pomôcť pochopiť samých seba a váš postoj k životu.

Tento test je založený na symbolických významoch určitých vecí a pocitoch, ktoré vo vás vyvolávajú.

Úloha je jednoduchá: Pozrite sa na obrázok a uvedomte si, čo ste zbadali ako úplne prvé. Následne si prečítajte, čo o vás tento postreh prezrádza.

Tvár alebo ryby?
Zdroj: brightside.me

Tvár

Ste sociálne orientovaný a komunikatívny človek, ktorý je navyše veľmi zvedavý. Okrem toho dokážete veľmi dobre využívať svoje intelektuálne schopnosti na riešenie každodenných úloh.

Ryby

Ste spokojný so svojím životom a veríte, že ak sa budete naďalej snažiť, šťastie bude stáť pri vás. Dokonca aj keď niečo nie je podľa vášho plánu, ste si istí, že sa vám podarí vyrovnať sa s akoukoľvek situáciou.

Kľúčová dierka alebo plačúca figúrka? 
Zdroj: brightside.me

Kľúčová dierka

Váš život je celkovo veľmi zaujímavý. Môžete mať dokonca pocit, že čoskoro budete musieť čeliť neznámemu, čo vás však baví.

Plačúca figúrka

Nie ste si úplne vedomý vášho súčasného emočného stavu. Môže to byť napríklad smútok, sklamanie alebo osamelosť. Musíte venovať väčšiu pozornosť vašim vlastným emóciám.

Pootvorené dvere alebo hudobná nota?
Zdroj: brightside.me

Mierne otvorené dvere

Ste pripravený na zmeny a máte pocit, že idete správnym smerom. Uvedomujete si, čo vás čaká v budúcnosti.

Hudobná nota

Práve teraz je pre vás veľmi dôležité vyjadriť svoju kreativitu. Máte niečo, čo chcete zdieľať s týmto svetom. Ak budete tvrdo pracovať, využijete svoj potenciál naplno.

Stĺpy alebo ľudia?
Zdroj: brightside.me

Stĺpy

Niekedy je pre vás ťažké opustiť svoju komfortnú zónu a dosiahnuť to, čo naozaj chcete. Skúste sa pozrieť na svet z inej perspektívy. Stĺpy môžu tiež znamenať, že ste senzačná a romantická osoba.

Ľudia

Necítite žiadne silné hranice v živote. Môžete dosiahnuť veľa vecí pomerne ľahko. Ste citlivý a milý človek, vždy pripravený pomáhať druhým.

Muž alebo žena?
Zdroj: Profimedia

Muž

Ak ste žena, mohlo by to znamenať, že chcete byť v romantickom vzťahu alebo hľadáte partnera. Ak už máte svoju polovičku, cítite s ňou silné emocionálne spojenie. Ak ste muž, budete sa s najväčšou pravdepodobnosťou obávať nejakého problému, ktorý zahŕňa iného muža.

Žena

Pre ženy to znamená, že máte veľmi pozitívny postoj k životu a žijete v harmónii so sebou. Pre mužov to môže znamenať, že si skutočne vážia ženskú krásu. Pravdepodobne ste sympatizovali s určitou ženou a očakávali ste, že sa bude cítiť rovnako.

Zdroj: brightside.me

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

20:35 Doba ľadová: Mamutí tresk
22:35 Šesť výstrelov
01:05 Rozvod po francúzsky
20:10 Titanic
00:05 Letecké katastrofy XVI.
01:05 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela
20:10 Bez druhej šance
21:25 Bez druhej šance - PREMÍERA
22:40 C.S.I.: Kriminálka New York IV.
20:55 Príbehy dvoch myší II.
21:20 Bobove dobrodružstvá na pláži
21:35 Sam a Max
20:15 Fakjů pane učiteli 3
22:20 Skleněný zámek
00:35 Gringo: Zelená pilule