Najúspešnejšia plus size modelka schudla a ženy sú sklamané: Je to naozaj také zlé?

Najúspešnejšia plus size modelka schudla a ženy sú sklamané: Je to naozaj také zlé? Zdroj: Instagram
Ashley Graham ženy jednoducho milujú najmä preto, lebo svoje veľmi ženské krivky nosí s gráciou. Najnovšie však aj ona výrazne schudla a to sa nestretlo s pozitívnym ohlasom.

Ashley sa zdravo stravuje aj pravidelne cvičí, no napriek tomu má nejaké to kilečko navyše. A práve s ňou sa mnohé ženy dokázali stotožniť, pretože ako jedna z mála hviezda nepodľahla štíhlej mánii a prezentuje sa taká, aká je.

Zdroj: Instagram

Pred pár dňami sa však objavila v spoločnosti a veruže v páse aj bokoch bola výraznejšie chudšia, ako na fotkách z leta! Jej skalní fanúšikovia ju okamžite skritizovali, že aj ona podľahla tlaku a mení sa na jednu z tých vyziabnutých modeliek.

Schudnutá Ashley

Zdroj: Instagram

Zdroj: Instagram

​Dokonca sú pohoršení tým, že by sa plus size nemala vôbec označovať, lebo má proporcie bežnej ženy. Iní jej zase fandia a pochválili ju, že vyzerá super, ale s chudnutím by už mala prestať. „Vyzeráš super, ale nieže úplne vychudneš. Si náš idol!“ odkazujú jej ženy. Sama modelka si z komentárov ťažkú hlavu nerobí. Vždy, keď trochu schudne, sa totiž opakujú. Graham si založila kariéru práve na svojich oblinách a tie ju preslávili. Uvidíme, či bude v chudnutí pokračovať.

 

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

19:30 Noviny TV JOJ
20:15 INFORMÁCIE PRE TIPUJÚCICH
20:20 Bohatá zima s JOJkou
19:35 Prvé oddelenie II.
20:05 INFORMÁCIE PRE TIPUJÚCICH
20:10 Detektív z Hongkongu
19:05 Kosti IV.
20:10 Dr. House VI.
21:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VII.
19:40 Sníček
20:00 Príbehy dvoch myší II.
20:25 Robošváb II.
17:55 Touha zvítězit
20:15 FILM TÝDNE: Detektív z Hongkongu
22:10 Parker