Najúspešnejšia plus size modelka schudla a ženy sú sklamané: Je to naozaj také zlé?

Najúspešnejšia plus size modelka schudla a ženy sú sklamané: Je to naozaj také zlé? Zdroj: Instagram
Ashley Graham ženy jednoducho milujú najmä preto, lebo svoje veľmi ženské krivky nosí s gráciou. Najnovšie však aj ona výrazne schudla a to sa nestretlo s pozitívnym ohlasom.

Ashley sa zdravo stravuje aj pravidelne cvičí, no napriek tomu má nejaké to kilečko navyše. A práve s ňou sa mnohé ženy dokázali stotožniť, pretože ako jedna z mála hviezda nepodľahla štíhlej mánii a prezentuje sa taká, aká je.

Zdroj: Instagram

Pred pár dňami sa však objavila v spoločnosti a veruže v páse aj bokoch bola výraznejšie chudšia, ako na fotkách z leta! Jej skalní fanúšikovia ju okamžite skritizovali, že aj ona podľahla tlaku a mení sa na jednu z tých vyziabnutých modeliek.

Schudnutá Ashley

Zdroj: Instagram

Zdroj: Instagram

​Dokonca sú pohoršení tým, že by sa plus size nemala vôbec označovať, lebo má proporcie bežnej ženy. Iní jej zase fandia a pochválili ju, že vyzerá super, ale s chudnutím by už mala prestať. „Vyzeráš super, ale nieže úplne vychudneš. Si náš idol!“ odkazujú jej ženy. Sama modelka si z komentárov ťažkú hlavu nerobí. Vždy, keď trochu schudne, sa totiž opakujú. Graham si založila kariéru práve na svojich oblinách a tie ju preslávili. Uvidíme, či bude v chudnutí pokračovať.

 

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

13:00 Rodinné záležitosti
14:20 Súdna sieň
15:25 SKUTOČNÉ PRÍBEHY
13:00 Simpsonovci XXII.
13:30 Simpsonovci XXII.
14:00 Kutyil s.r.o.
13:05 MACGYVER: NOVÉ ČASTI II.
14:05 Spravodlivosť v krvi IX.
15:00 Policajt z L.A.
13:15 Malý medvedík
13:40 Policajná hliadka
14:05 Robošváb IV.
13:25 Náhradní plán
15:05 Útěk z polygamie
16:40 Zlatý holky