Odvážne FOTO Simonky nahnevalo matky: Myslíte si, že majú pravdu?

Odvážne FOTO Simonky nahnevalo matky: Myslíte si, že majú pravdu? Zdroj: Instagram
Extravagantná kráska Simona Butinová je už vyše mesiaca matkou malého Maxima. Hoci sa o synčeka príkladne stará, iné matky ju predsalen odsúdili.

Mnohé čerstvé mamičky sa, okrem starostlivosti o bábätko, snažia pomaly dostať do starej formy. Sú aj také, ktoré nemusia.

K nim patrí aj Simonka, ktorá už pár dní po pôrode vážila menej ako pred samotným tehotenstvom. To však nie je všetko! Mesiac od pôrodu sa pochválila úplne plochým bruškom, ktoré vyzerá, akoby nikdy ani nerodila. Kráska sa odfotila len v nohavičkách, prsia si zakrývala rukami a práve táto fotka rozhnevala iné matky.

Táto fotka nahnevala matky

Zdroj: Instagram

​Tie ju na Instagrame začali poučovať, že ako matka by sa v podobne odvážnych pózach už nemala fotiť a myslieť na to, že je matka. „Neber to v zlom...akože na to, že si po pôrode, máš peknú postavu, ale si uvedom, že si už matka, tak neviem či je najvhodnejšie dávať také fotky,“ znie len jeden z komentárov istej pani. A Simonkina reakcia? Tá vás asi neprekvapí, keďže je na podobné komentáre už zvyknutá. „Myslím si, že na tejto foto nie je nič pohoršujúce a aj keby sa sem capnem celá holá, je to moja vec a komu sa to nepáči, nech ma nesleduje...Ide tu o závisť alebo nízke sebavedomie niektorých žien.“ Mať také brucho krátko po pôrode, asi by sa ním každá žena pochválila, nie?

Simonka po pôrode

Zdroj: Instagram

Zdroj: Instagram

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
08:35 Súdna sieň
05:35 Súdna sieň
06:35 Súdna sieň
07:40 Profesionáli II.
05:15 Prvé oddelenie
05:35 Panelák
06:20 TIPOS INFO
05:10 Ferdo Mravec
05:35 Jahôdka a jej kamaráti I.
06:00 Marvin, stepujúci koník I.
05:40 Jezdkyně
07:30 Ztraceni v lásce
09:10 Sladko - slaná láska