Ženích si vyrobil hanbu na sto rokov: Z nechutného detailu na fotke vám príde zle

Ženích si vyrobil hanbu na sto rokov: Z nechutného detailu na fotke vám príde zle Zdroj: unsplash.com (ilustračná fotografia)
Svadba je príležitosť, kedy je úplne prirodzené, že sa snažíme vyzerať čo najlepšie. Existujú však aj výnimky, ktorým je to zjavne úplne jedno. Tento muž je toho najlepším príkladom.

Čo sa týka oblečenia, každý má iný vkus. Niekto si na svadbu vyberie tradičné šaty, iní zvolia outfity podľa svojich predstáv. Čo by však mali dodržať všetci rovnako, to je úprava zovňajšku a hygiena.

Upravené nechty by mali byť samozrejmosťou nielen pre ženy...

​Fotografia mladomanželov obletela internet rýchlosťou blesku a ľudia sú z nej zhnusení. Môžete na nej vidieť detail rúk novomanželov s obrúčkami. Kým nevesta má upravené nechty nalakované na červeno, každému udreli do očí práve ženíchove nechty, ktoré sú nielen neupravené, ale aj príšerne špinavé!

Pod záberom sa rozpútala divoká diskusia, ľudia sú z tohto muža úplne znechutení.  

„Keď takto vyzerajú jeho nechty, ako asi môže vyzerať zvyšok?“ napísala jedna žena v komentári a pridalo sa množstvo ďalších.

Je možné, že tento muž má ťažkú prácu, možno musel pracovať aj tesne pred svadbou, ale to ho neospravedlňuje! Tiež si myslíte, že takéto faux pas na vlastnej svadbe je úplná katastrofa?

Zdroj: Facebook

Zdroj: thesun.co.uk

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

19:30 Noviny TV JOJ
20:25 ŠPORT
20:30 NAJLEPŠIE POČASIE
19:45 Profesionáli
20:25 John Stratton: V prvej línii
22:30 Taxi 121
20:10 Doktori III.
21:00 Dr. House II.
22:00 C.S.I.: Kriminálka Miami IX.
20:10 Macko Uško
20:25 Krtko
20:35 Bob a Bobek králiky z klobúka
20:15 Země naděje
22:10 Suburbicon: Temné předměstí
00:00 Karbon