Ženích si vyrobil hanbu na sto rokov: Z nechutného detailu na fotke vám príde zle

Ženích si vyrobil hanbu na sto rokov: Z nechutného detailu na fotke vám príde zle Zdroj: unsplash.com (ilustračná fotografia)
Svadba je príležitosť, kedy je úplne prirodzené, že sa snažíme vyzerať čo najlepšie. Existujú však aj výnimky, ktorým je to zjavne úplne jedno. Tento muž je toho najlepším príkladom.

Čo sa týka oblečenia, každý má iný vkus. Niekto si na svadbu vyberie tradičné šaty, iní zvolia outfity podľa svojich predstáv. Čo by však mali dodržať všetci rovnako, to je úprava zovňajšku a hygiena.

Upravené nechty by mali byť samozrejmosťou nielen pre ženy...

​Fotografia mladomanželov obletela internet rýchlosťou blesku a ľudia sú z nej zhnusení. Môžete na nej vidieť detail rúk novomanželov s obrúčkami. Kým nevesta má upravené nechty nalakované na červeno, každému udreli do očí práve ženíchove nechty, ktoré sú nielen neupravené, ale aj príšerne špinavé!

Pod záberom sa rozpútala divoká diskusia, ľudia sú z tohto muža úplne znechutení.  

„Keď takto vyzerajú jeho nechty, ako asi môže vyzerať zvyšok?“ napísala jedna žena v komentári a pridalo sa množstvo ďalších.

Je možné, že tento muž má ťažkú prácu, možno musel pracovať aj tesne pred svadbou, ale to ho neospravedlňuje! Tiež si myslíte, že takéto faux pas na vlastnej svadbe je úplná katastrofa?

Zdroj: Facebook

Zdroj: thesun.co.uk

TV Program

05:05 Noviny TV JOJ
05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
05:25 Najkrajšie bývanie II.
06:10 NA CHALUPE
06:55 Pod povrchom
05:00 Súdna sieň
05:45 Dr. Dokonalý
06:25 Hoď svišťom
06:05 William a Kate: Královská svatba
07:25 Napříč časem
09:15 Lion