Ukázala netradičný zásnubný prsteň, ľudia ju vysmiali: Myslíte si, že mali dôvod?

Ukázala netradičný zásnubný prsteň, ľudia ju vysmiali: Myslíte si, že mali dôvod? Zdroj: Profimedia (ilustračná fotografia)
Nosíte snubný prsteň a spomínate si, či splnil vaše očakávania? Istá žena sa pochválila tým svojim, a namiesto gratulácii sa dočkala iba posmeškov. Pozrite sa, prečo!

Kým pre niekoho má zásnubný prsteň iba symbolický význam a uprednostňuje skôr jednoduchosť, iní si potrpia na luxus a výrazný dizajn. Ak sú však s výberom spokojní obaja snúbenci, ostatní by to mali rešpektovať. Súhlasíte?

Niektoré ženy pokladajú za dôkaz lásky zásnubný prsteň s ligotajúcim sa diamantom, na ktorom partner rozhodne nesmie šetriť a pre iné je zase iba symbolikou a oveľa dôležitejšie sú slová, ktorými partner vyzná lásku a dôvody, pre ktoré s ňou túži stráviť život.

Spomínaná žena, ktorá neuviedla svoje meno, patrí práve do druhej kategórie, prsteň má pre ňu symbolický význam a navyše miluje minimalizmus a to aj na šperkoch.

Na Facebooku sa v skupine venovanej svadbám pochválila nenápadným tenučkým zásnubákom z predajne Etsy. Cena prsteňa s názvom „Minimalist band“ sa pohybuje okolo 117 eur.  

Kým ona sa z jemného šperku úprimne tešila, zostala šokovaná, koľko posmešných a negatívnych komentárov sa pod fotografiou nazbieralo. Niektoré ženy jej dokonca napísali, že by nikdy nepovedali áno, keby dostali takýto prsteň dostali.

Čo na takýto nenápadný zásnubný prsteň hovoríte vy?

View this post on Instagram

Super dainty 5 diamonds 1mm ring. . #jsvconcepts

A post shared by JSVconcepts (@jsvconcepts) on

Zdroj: Instagram/metro.co.uk

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
08:35 Súdna sieň
05:35 Súdna sieň
06:35 Súdna sieň
07:40 Profesionáli II.
05:15 Prvé oddelenie
05:35 Panelák
06:20 TIPOS INFO
05:10 Ferdo Mravec
05:35 Jahôdka a jej kamaráti I.
06:00 Marvin, stepujúci koník I.
05:40 Jezdkyně
07:30 Ztraceni v lásce
09:10 Sladko - slaná láska