Keď matke ukázala svoju lásku, tá takmer odpadla: Pozrite sa, koho si priviedla domov

Keď matke ukázala svoju lásku, tá takmer odpadla: Pozrite sa, koho si priviedla domov Zdroj: Instagram/juliazelg
Každý rodič chce pre svoje dieťa len to najlepšie. Keď však dospievajúca ratolesť donesie domov predstaviť svoju lásku, veľakrát sa stane, že sa mame alebo otcovi od úžasu nezatvoria ústa.

Podobne to bolo aj v prípade mladej Julie, ktorá žije v Londýne. Speváčka a vlogerka sa na prvý pohľad zamilovala a hoci si mnohí mysleli, že pôjde len o flirt, opak je pravdou!

Jej vyvolenou sa stala Eileen, ktorá má už cez šesťdesiat rokov, takže medzi nimi je 37-ročný vekový rozdiel. Dvojica sa spoznala online a padli si do oka na prvý pohľad. Kde sa objavia, tam vzbudzujú pozornosť. Už samotný pestrofarebný imidž Julie sa nedá prehliadnuť... Keď sa ženy začnú v spoločnosti bozkávať a objímať, ľudia na nich zazerajú. Najviac ich trápia nenávistné komentáre, ktoré im ľudia anonymne píšu na internete. 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

When you find out secrets about your wife-to-be’s past whilst filming a YouTube video. ? Link in bio ☕️

Príspevok, ktorý zdieľa Julia Zelg (@juliazelg),

​Časom si už na ne zvykli, pretože sa nájde čoraz viac ľudí, ktorí im fandia. To platí aj o Juliinej matke, ktorá im požehnala aj napriek tomu, že je od Eileen o pár rokov mladšia. Pre zahraničné médiá sa vyjadrila, že ju najprv veľmi prekvapilo, že si jej dcéra našla partnerku v takom veku, ale nerobí jej to problém. Julia a Eileen dokonca plánujú vlastnú svadbu, keďže sa vo februári zasnúbili. 

Zdroj: youtube.com/bancrofttv

TV Program

17:55 Moja mama varí lepšie ako tvoja
19:00 Krimi
19:30 Noviny TV JOJ
18:25 Kosti X.
19:30 ŽREBOVANIE
19:30 INFORMÁCIE PRE TIPUJÚCICH
17:55 Súdna sieň
19:00 Súdna sieň
20:10 Myšlienky vraha II.
18:10 SUPER KARAOKE
18:45 Viking Vicky
19:00 Ruby z dúhy I.
18:35 Holka k sežrání
20:15 Za zavřenými dveřmi
22:10 Pád Bílého domu