Kruté slová zlatokopky Lydie: Jej ex sa musí v hrobe obracať

Kruté slová zlatokopky Lydie: Jej ex sa musí v hrobe obracať Zdroj: Instagram
Sú ženy, ktoré sa od boháčov nechajú vydržiavať a netaja sa tým na verejnosti. Takouto ženou je aj Lydia, ktorá nedávno svetu priznala, čo si o svojom bývalom milencovi myslí. Z jej slov vám padne sánka.

Lydia sa netají, že si zarába najmä svojím telom. Rada a ochotne si necháva platiť od starších milencov, ktorí šalejú z jej kyprých tvarov. Na konte má údajne milióny dolárov aj pár knižiek o tom, ako sa stať úspešnou luxusnou spoločníčkou.

Jedným z jej ex bol aj obézny Brad, ktorý má od toho hollywoodskeho Pitta poriadne ďaleko. Pred vyše rokom však ako 47-ročný zomrel na infarkt a neliečenú cukrovku. Hoci sa Lydii všetky darčeky, ktoré jej kupoval páčili, on sám bol pre ňu poriadnou príťažou. Až takou, že jej otvorené priznanie o ich vzťahu začalo kolovať sociálnymi sieťami a stalo sa virálnym.

Zdroj: Instagram

„Mali sme strašne toxický vzťah a priala by som si, aby som ho nikdy v živote nestretla. Hoci to bol príšerný človek, sedím tu a snažím sa zaloviť v pamäti nejakú peknú spomienku na neho. Brad, kúpil si mi prvý pár Louboutiniek, moju prvú Birkinku a prvého a jediného dostihového koňa. Vedel si oceniť môj čas a ja si ťa preto dnes ocením tým, že o tebe píšem. Stále ti neviem odpustiť, že si ma vyňal zo závetu po tom, ako si ma napadol, keď si bol nafetovaný. Vždy si vedel, že budem v poriadku a to aj som... Celý ten čas, čo sme boli spolu, som žila dvojitý život s mužom, o ktorom si si myslel, že je môj homosexuálny bodyguard. Jedného dňa sa uvidíme. Odpočívaj v pokoji. PS: Prosím ťa, prestať ma strašiť,“ ukončila svoje trpké spomienky na svojho sponzora.

Zdroj: Instagram

Zdroj: instagram

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

15:35 SKUTOČNÉ PRÍBEHY
17:00 NOVINY O 17:00
17:50 Súdna sieň
16:20 Simpsonovci XXII.
16:50 Profesionáli III.
17:45 Profesionáli III.
16:00 Vtierka Castle III.
17:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X.
18:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X.
16:35 Sníček
16:45 Okido I.
17:00 Zabi nudu! II.
16:40 Nanga Parbat
18:35 Den na zkoušku
20:15 Barva pleti