Zatiahnuté
18°
Bratislava
Urban
25.5.2022
Kráska je zhrozená z reakcií ľudí, ktorí jej odkázali: S týmto telom by si na bikiny mala zabudnúť
Zdielať na

Kráska je zhrozená z reakcií ľudí, ktorí jej odkázali: S týmto telom by si na bikiny mala zabudnúť

Zdroj: TikTok

Emily nikdy neverila, že niektorí ľudia môžu byť takí krutí, no presvedčila sa o tom na vlastnej koži. S tým, čo jej mnohí odkázali po tom, ako sa ukázala v bikinách, nepočítala ani v najhoršom sne.

Emily rozhodne nemá miery modelky, aj preto sa snaží na sociálnych sieťach fotkami a myšlienkami dodať sebavedomie iným ženám, ktoré si neveria. Je totiž presvedčená, že každé jedno telo je svojím spôsobom pekné a ženy by sa za to, ako vyzerajú, nemajú hanbiť. 

Svojskú príhodu s plavkami má aj moderátorka Danka Čapkovičová...

​Nie je to tak dávno, čo na vlastnej koži okúsila, akí dokážu byť niektorí zlí a neprajní. Keď si totiž obliekla bikiny, mnohí jej odkázali, že s takým telom by na dvojdielne plavky mala radšej zabudnúť. Pritom sama Emily rozhodne nemá nejakú extra nadváhu, ale skôr oblejšie ženské krivky. Miesto toho, aby sa bruneta rozplakala, urobila presný opak! Natočila video, v ktorom pózuje hneď v niekoľkých bikinách a ukázala tak každučký kúsok svojho tela. Mnohým ženám tak opäť dokázala, že sa nemajú skrývať a hanbiť za seba. Čo by ste robili na jej mieste vy?

@imnotbunny Inspired by @Sixtine Rouyre ♬ Miami, My Amy - Keith Whitley
@imnotbunny

This bathing suit makes me feel like a ✨goddess✨

♬ Do ya like x resonance - Night core
@imnotbunny What a glow up ✨?? I’m so excited that it’s finally starting to get warmer &lt3 #bodypositivity #selflove ♬ Just a Cloud Away - Pharrell Williams

Súvisiace články

Najčítanejšie