Zabudnite na umelé vychrtliny! Takto vyzerá dokonalé ženské telo

Zabudnite na umelé vychrtliny! Takto vyzerá dokonalé ženské telo Zdroj: Profimedia
Ak vás trápi, že máte pár kíl navyše a nemáte výšku modelky, prestaňte s tým! Vedci prezradili, ako vyzerá ideálne ženské telo...

Módny biznis je neúprosný a svetu diktuje, ako by žena mala vyzerať. Štíhla, s dlhými vlasmi a dokonalou pleťou. Lenže realita je úplne iná a aj preto má mnoho žien komplexy, z toho, ako vyzerajú.

​Neustále chudnú, dávajú si predĺžiť vlasy, napichať pery a zväčšovať prsia, aby sa priblížili k akémusi ideálu krásy. A to by robiť rozhodne nemuseli! Ako píše britský denník The Sun, vedci z Texasu sa pozreli na to, ako by mala ideálna žena vyzerať. Do úvahy brali výšku, dĺžku vlasov, miery a našli ju medzi modelkami. Ak by ste však čakali, že pôjde o jednu z tých ultra štíhlych, omyl! Ideál ženskej krásy, podľa vedeckých kritérií, predstavuje britská modelka Kelly Brook.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Kelly Brook (@iamkb),

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Kelly Brook (@iamkb),

S výškou 168 centimetrov a mierami 99-63-91, tvarom tváre, vlasmi,  samozrejme bez úprav od plastického chirurga, je podľa vedeckých kritérií dokonalá. Pri pohľade na Kelly je jasné, že má peknú ženskú postavu a netrčia jej kosti. Ona sama v mnohých rozhovoroch priznala, že v minulosti trpela pre to, akú má postavu. Tak po tomto zistení už nemusí. Aká ženská postava sa páči vám?

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Kelly Brook (@iamkb),

Zdroj: thesun.co.uk

TV Program

08:30 Prestreté
09:30 Súdna sieň
10:15 Policajti v akcii
08:30 Česko Slovensko má talent
10:15 Simpsonovci XIV.
10:45 Simpsonovci XIV.
07:45 Hoď svišťom
08:40 Slnečná
10:30 Bez servítky
08:25 Petronela Jabĺčková
08:40 Barbapapa I.
08:45 Rapotáčik 3
07:25 Králové hor
09:15 Můj kámoš špión
11:05 Cirkus