S takýmto účesom ste Celeste ešte nevideli: Čo poviete, svedčí jej to háro?

S takýmto účesom ste Celeste ešte nevideli: Čo poviete, svedčí jej to háro? Zdroj: Facebook
Celeste Buckingham je nielen skvelá speváčka, ale aj krásna žena, ktorá sa nebojí zmien, čo dokázala už niekoľkokrát.

Celeste má to šťastie, že dostala do vienka husté a zdravé vlasy, ktoré vyzerajú perfektne snáď v každom účese. Ako sa vám páči s bohatou kučeravou hrivou?

Ako pravá Francúzka

„Zmena na chvíľku – parížske dievča v Prahe. Chcela som zmenu, tak asi takto to nejak vyzerá,” napísala pod fotografiu s bohatým kučeravým három, na ktoré si nasadila čiernu baretkovú čiapku. Fanúšikovia jej look ohodnotili veľmi pozitívne a nešetrili komplimentmi.

Celeste tento imidž naozaj pristane, súhlasíte?

;

Sympatická speváčka v poslednej dobe žiari stále viac a na spoločenských akciách sa predviedla nielen v super účesoch, ale aj v prekrásnych outfitoch. V ktorom sa vám páčila najviac?

It's a little black dress kind of night 👗💎 Dnešný večer v čiernom ⏳ Musím priznať, že dlho som sa bála si dať tieto šaty, kvoli tomu že som si myslela že moje boky sú príliš veľké a že z pekných šiat budú nepekné 😖 Ale teraz to vnímam inak 👀 Naučila som sa, že pravá dokonalosť je v osobnosťí a chovanie človeka, a že skrývať svoje skutočné 'ja' je blbosť 💫 Nemožem sa furt porovnávať s niekým iným, pretože som aka som a vždy budem a každy z nás je jedinečný 🙌🏻 Dávka zdravého sebavedomia nikdy nikomu neuškodílo 🙏🏻 Prajem všetkým krásny večer, a majťe sa radí, lebo ja vás určiťe mám ❤️ #loveyourself #effyourbeautystandards #loveyourcurves #selfconfidence #momentofthought #tonight #feelgood #vibes #majtesaradi #stekrasny #ajzvnutra #ajzvonka #zdravetelo #zdravadusa #celestebuckingham

A post shared by Celeste Buckingham (@celbuckingham) on

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

05:05 Noviny TV JOJ
06:00 Krimi
06:30 Noviny TV JOJ
05:15 KINOSÁLA
05:25 KLAN - V DOBROM AJ V ZLOM
06:05 KEBY BOLO KEBY - Láska, sex a šťastie
05:05 PÁLI VÁM TO
05:35 Súdna sieň
06:10 OCHRANCOVIA
05:00 Robošváb II.
05:25 Sherm a jeho mikróby
05:40 Bobove dobrodružstvá na pláži
05:15 Počátek Země Nezemě
06:50 Kouzelný Valentýn
08:30 Need for Speed