Tento 10-sekundový TRIK sa stal hitom: Džínsy budú sedieť ako uliate aj bez opasku

Tento 10-sekundový TRIK sa stal hitom: Džínsy budú sedieť ako uliate aj bez opasku Zdroj: unsplash.com (ilustračná fotografia)
Tisíce žien si zamilovalo túto fintu, vďaka ktorej im obľúbené džínsy nielen lepšie sedia, ale aj perfektne vytvarujú postavu do tvaru presýpacích hodín.

Hviezda sociálnych sietí Aaliyah Morales (18) z Kalifornie sa po zverejnení tohto triku stala ešte populárnejšia. Pozrite sa, čím zaujala ženy z celého sveta.

Ako sa vám páčili róby z tohtoročných Oscarov?

Džínsový trik

Video si na sieti TikTok a Instagrame pozrelo už viac ako milión ľudí. Vyskúšajte si ho podľa jednoduchého návodu aj vy!

Aj vám sa už určite stalo, že ste si obliekli pekné džínsy, v ktorých ste sa síce cítili dobre, ale v páse vám boli trošku voľnejšie. Väčšinou v takomto prípade siahneme po opasku, no tento trik vám upraví džínsy na mieru a vytvaruje postavu ešte oveľa lepšie. Ako na to?

Na celú fintu vám bude stačiť iba jedna tenšia šnúrka, ktorú prevlečiete cez dve zadné putká nohavíc, konce spojíte, pritiahnete na požadovanú dĺžku a zastrčíte do džínsov. Šnúrka bude schovaná a džínsy vám krásne obopnú postavu. Pozrite sa, aké je to jednoduché!

View this post on Instagram

SEND THIS TO SOMEONE WHO NEEDS THIS!

A post shared by Aaliyah Morales (@aaliyahrmorales) on

Ženy Aaliyah poslali stovky ďakovných správ a nevedia si tento trik vynachváliť, vraj džínsy vyzerajú oveľa lepšie, ako utiahnuté opaskom. Jedna z komentujúcich však upozornila na to, že vám džínsy musia sedieť a tento trik ich iba upevní. Ak vám totiž budú priveľké v páse, tento trik fungovať nebude.

Čo na to poviete? Stojí to za vyskúšanie?

 

Zdroj: mirror.co.uk, Instagram

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

13:45 NIKTO NIE JE DOKONALÝ
15:15 Extrémni žgrloši III.
16:00 BUČKOVCI 3
13:50 Prvé oddelenie
14:15 EXTRÉMNE PRÍPADY
15:20 Profesionáli VIII.
13:45 Kosti
14:30 Dr. House VII.
15:25 C.S.I.: Kriminálka Miami I.
13:50 Volám sa Caillou V.
14:10 Medzi nami zvieratkami
14:20 Rybičky Flip a Flap
13:05 Příšerky z vesmíru
14:40 Psí poslání
16:40 Paddington