Objednala si šaty cez internet, ale niečo na nich nesedí: Vrch je pekný, ale čo ten spodok?

Objednala si šaty cez internet, ale niečo na nich nesedí: Vrch je pekný, ale čo ten spodok? Zdroj: Profimedia
Nákupy cez internet sú síce pohodlné a veľmi lákavé, no často to nedopadne podľa našich predstáv. Niečo o tom vie aj táto mladá žena, ktorá svojim “úlovkom” pobavila ľudí.

Pokiaľ nemáte overený obchod a značku, je nakupovanie online takmer vždy lotériou a môžete len dúfať, že oblečenie bude vyzerať rovnako dobre ako na obrázku.

Online nakupovanie je vždy spojené s rizikom...

26-ročná Natalie Weaver sa podelila so svojou negatívnou skúsenosťou, nielen preto, aby ľudí pobavila svojim nevydareným nákupom, ale aby poukázala, že na neoverené značky sa jednoducho nedá spoľahnúť.

Natalie sa chystala na bowlingový večer s rodinou, na ktorý si chcela tieto šaty obliecť, preto si ich objednala tak, aby jej stihli v predstihu prísť. Ihneď ako ich rozbalila vedela, že tu niečo nesedí.

Zelené bodkované šaty si objednala zo známeho online obchodu PrettyLittleThing a zámerne si vybrala väčšiu veľkosť, aby jej neboli prikrátke.

Takto vyzerali šaty na modelke...

Zdroj: Profimedia

​Keď si ich navliekla na seba, nevedela, či sa má smiať alebo plakať. Kým vrch jej pekne sedel a vyzeral presne tak, ako si predstavovala, spodok šiat bol taký krátky, že jej nezakryl ani zadok. “Mohlo by to byť tak pre 10-12 ročná dievča,” dodala sklamaná Natalie, ktorá svojich priateľov dobre pobavila.

Na akciu si samozrejme musela obliecť niečo iné a tento nepodarok ihneď vrátila. Aké máte skúsenosti s online nákupmi oblečenia vy? Stalo sa vám niečo podobné?

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Zdroj: mirror.co.uk

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

07:55 Káčerovo
08:20 NAŠI
09:05 NAŠI
07:50 NOVÁ ZÁHRADA
09:05 NA CHALUPE
10:25 NOVÉ BÝVANIE
07:55 KEBY BOLO KEBY - Láska, sex a šťastie
09:10 Áno, šéfe! USA V.
10:10 Áno, šéfe! USA V.
08:05 Okido II.
08:15 Viking Vicky
08:35 Máša a medveď II.
06:30 Vévodkyně
08:30 Modrý slon
09:55 Pomáda: Živě