Nemohla si dovoliť šaty snov, priateľ ich ušil vlastnými rukami: Pozrite sa ten výsledok!

Nemohla si dovoliť šaty snov, priateľ ich ušil vlastnými rukami: Pozrite sa ten výsledok! Zdroj: Twitter
Študentka sa stala ozdobou stužkovej slávnosti a to vďaka rozprávkovej róbe, ktorú jej ušil veľmi dobrý priateľ. Neuveriteľné, čo tento mladý chlapec dokázal!

Mnohé mladé dievčatá snívajú o tom, že aspoň raz si budú môcť obliecť prekrásne šaty, v ktorých sa budú cítiť ako princezné z rozprávky. Jedny také si vyhliadla aj študentka Adrianna, ktorá si ich chcela obliecť na stužkovú. Keď však uvidela ich cenu, vedela, že si ich nemôže dovoliť.

Spomínate si ešte na svadobné šaty Jasminy Alagič? Tiež vyzerala ako z rozprávky!

Keď sa dozvedel o vysnívaných šatách Adrianny Rust jej spolužiak a dobrý priateľ Parker, navrhol jej, že by jej takéto šaty mohol ušiť. Najskôr sa na tom obaja zasmiali, no Parker sa rozhodol, že sa do toho naozaj pustí, napriek tomu, že dovtedy nemal so šitím žiadne skúsenosti, píše server Bored Panda.

Šikovný študent si najskôr nakreslil skicu, ako by mali hotové šaty vyzerať a postupne sa pustil do realizácie. Na začiatku mu pomohla babička, ktorá ho naučila základy šitia a potom pokračoval sám a učil sa na svojich chybách. Každú časť opravoval toľkokrát, až kým s výsledkom nebol úplne spokojný.

Keď si Adrianna šaty obliekla a neskôr ich zverejnili aj na sociálnej sieti, získali si tisíce lajkov a pochvaľných komentárov. Mnohí Parkerovi dokonca navrhovali, že by mal v šití a tvorení šiat pokračovať.

Klobúk dole pred týmto mladým chlapcom, skvelý výsledok, však?

Zdroj: Twitter

Zdroj: Twitter
Zdroj: Twitter
Zdroj: Twitter

Zdroj: boredpanda.com

TV Program

05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
08:30 Súdna sieň
05:10 Súdna sieň
05:55 Pod povrchom
07:20 Moja mama varí lepšie ako tvoja
05:35 DEDIČSTVO
06:20 Kutyil s.r.o.
07:25 POLICAJTI V AKCII
05:00 Rybičky Flip a Flap
05:10 Sníček
05:20 Jahôdka a jej kamaráti I.
05:05 Jezdkyně
06:55 Vyškolena láskou
08:35 Need for Speed