10 módnych trendov, ktoré sú definitívne OUT: Toto ich nahradí v roku 2020

10 módnych trendov, ktoré sú definitívne OUT: Toto ich nahradí v roku 2020 Zdroj: Instagram
Ktoré veci si môžete na čas odložiť a čo bude v tomto roku naopak in? Doplňte si šatník o trendy, ktoré budú dominovať v nadchádzajúcich sezónach.

Ktorým módnym trendom odzvonilo a ktoré naopak zažijú veľký comeback?

Čo poviete na luxusné večerné róby, ktoré možno uvidíme aj na tohtoročných Oscaroch? Vybrali by ste si z nich?

Mušle

V minulom roku mušle dominovali v šperkoch. Videli sme ich na náušniciach, náhrdelníkoch, náramkoch a dokonca aj na peňaženkách. Tento rok ich vystriedajú klasické a elegantné perly.

Zdroj: Instagram

Slamený klobúk

Ochrana hlavy v lete pred slnkom je veľmi dôležitá. Kým v minulom roku zažívali boom slamené klobúky, tento rok budú in šiltovky v rôznych prevedeniach.

Zdroj: Instagram

Slamené kabelky

Aj slamené kabelky patrili medzi horúci hit minulého roka. Ak ste si ich obľúbili, pokojne ich noste aj v tomto roku, oveľa viac sa však do popredia kabelky a tašky vyzdobené korálkami.

Zdroj: Instagram

​Otvorená päta

Pokiaľ ide o obuv, môžeme sa na čas rozlúčiť s topánkami s voľnou pätou. Sandálky so štvorcovými špičkami sú trendom, ktorý bude dominovať túto letnú sezónu.

Zdroj: Instagram

Pruhy

V roku 2019 patrili medzi top trendy vo vzoroch farebné pruhy, v nadchádzajúcich sezónach zažijú veľký comeback umelecké a farebné košele a topy, pri ktorých sa budete môcť poriadne odviazať.

Zdroj: Instagram

Neutrálne tóny

Pastelové tóny, ktoré vládli minulé leto vystriedajú zemité ale pritom výrazné tóny. Plážové oblečenie bude plné jasných farieb.

Zdroj: Instagram

Capri nohavice

Ak ste si ich zamilovali, nemusíte sa báť, budú in aj túto sezónu akurát v trochu upravenej podobe. Rozšírené a vyzdobené džínsy v retro štýle budú absolútnym hitom jarnej a letnej sezóny.

Zdroj: Instagram

Jaguárová potlač

Aj zvieracia potlač sa neustále vracia na scénu. V tomto roku dizajnéri vymenili jaguára za vzor zebry.

Zdroj: Instagram

Mama džínsy

Najpopulárnejším džínsovým modelom v posledných sezónach sú bezpochyby mama džínsy. Toto leto budú však populárnejšie džínsy, ktorým by sa mohlo hovoriť aj „Grandma jeans.”

Zdroj: Instagram

Prírodné tkaniny

Prírodné materiály ako bavlna a ľan boli v minulom roku veľmi populárne. V tomto roku očakávajte znovuobjavenie látky, ktorá má názov Organza. Je to ľahká priehľadná látka s jemným leskom, ktorá je vhodná aj na svadobné, večerné, či plesové šaty. Toto leto sa bude často využívať aj na topy a letné šaty.

Zdroj: Instagram

Zdroj: brightside.me, Instagram

TV Program

05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
08:30 Súdna sieň
05:10 Súdna sieň
05:55 Pod povrchom
07:20 Moja mama varí lepšie ako tvoja
05:35 DEDIČSTVO
06:20 Kutyil s.r.o.
07:25 POLICAJTI V AKCII
05:00 Rybičky Flip a Flap
05:10 Sníček
05:20 Jahôdka a jej kamaráti I.
05:05 Jezdkyně
06:55 Vyškolena láskou
08:35 Need for Speed