Slávna návrhárka to poriadne prepískla: TOTO muselo naštvať aj Meghan Markle

Slávna návrhárka to poriadne prepískla: TOTO muselo naštvať aj Meghan Markle Zdroj: Profimedia
Vojvodkyňa zo Sussexu nemá pokoj ani na chvíľu, novinári ju sledujú na každom kroku. Tentokrát však neschytala kritiku ona, ale návrhárka, ktorej kabát mala na sebe!

Meghan Markle (38) miluje módu a hoci ju často kritizujú práve za prehnané utrácanie, luxusné kúsky si pravidelne oblieka na rôzne spoločenské udalosti.

Inak tomu nebolo ani na slávnostnej udalosti pri príležitosti Dňa vojnových veteránov. Meghan si obliekla luxusný čierny kabát návrhárky Stelly McCartney, ktorej zverila do rúk aj návrh svojich svadobných šiat. Vojvodkyňa však netušila, že tento čierny kabát spôsobí také šialenstvo v médiách. Čo sa stalo?

Meghan Markle Zdroj: Profimedia

​​Stella McCartney bola taká potešená, že Meghan si obliekla práve kabát z jej dielne, že jej fotografiu ihneď zverejnila na Instagrame, čím si chcela urobiť reklamu na najnovšiu kolekciu.

"Takáto pocta vidieť vojvodkyňu zo Sussexu v našom kabáte z aktuálnej kolekcie na akcii Dňa vojnových veteránov," napísala Stella k fotografii.

Ľuďom nebolo viac treba a návrhárku za tento post okamžite zvozili.

"Využiť Deň vojnových veteránov k reklamným účelom na vašu kolekciu je  dehonestujúce! Ľudia umierali, a vy upozorňujete na váš čierny kabát! Príšerné!“ písali jej ľudia.

Ktovie, či tento čin nezamrzel aj samotnú Meghan, ale Stella McCartney si zrejme svoje faux pas uvedomila. Po krátkom čase fotografiu s komentom z Instagramu odstránila.

Zdroj: harpersbazaar.com, Instagram

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

17:30 NOVINY
18:00 PROSTŘENO
19:00 Krimi
17:25 Najlepšie svetové videá V.
18:25 Áno, šéfe USA III.
19:30 Profesionáli III.
17:55 Súdna sieň
18:55 Súdna sieň
20:10 Kosti III.
17:50 Knihy od Stonožky
18:00 Najmenší slon na svete
18:10 Viking Vicky
16:00 Továrna na sny
18:15 Barva pleti
20:15 Domino