Slávna návrhárka to poriadne prepískla: TOTO muselo naštvať aj Meghan Markle

Slávna návrhárka to poriadne prepískla: TOTO muselo naštvať aj Meghan Markle Zdroj: Profimedia
Vojvodkyňa zo Sussexu nemá pokoj ani na chvíľu, novinári ju sledujú na každom kroku. Tentokrát však neschytala kritiku ona, ale návrhárka, ktorej kabát mala na sebe!

Meghan Markle (38) miluje módu a hoci ju často kritizujú práve za prehnané utrácanie, luxusné kúsky si pravidelne oblieka na rôzne spoločenské udalosti.

Inak tomu nebolo ani na slávnostnej udalosti pri príležitosti Dňa vojnových veteránov. Meghan si obliekla luxusný čierny kabát návrhárky Stelly McCartney, ktorej zverila do rúk aj návrh svojich svadobných šiat. Vojvodkyňa však netušila, že tento čierny kabát spôsobí také šialenstvo v médiách. Čo sa stalo?

Meghan Markle Zdroj: Profimedia

​​Stella McCartney bola taká potešená, že Meghan si obliekla práve kabát z jej dielne, že jej fotografiu ihneď zverejnila na Instagrame, čím si chcela urobiť reklamu na najnovšiu kolekciu.

"Takáto pocta vidieť vojvodkyňu zo Sussexu v našom kabáte z aktuálnej kolekcie na akcii Dňa vojnových veteránov," napísala Stella k fotografii.

Ľuďom nebolo viac treba a návrhárku za tento post okamžite zvozili.

"Využiť Deň vojnových veteránov k reklamným účelom na vašu kolekciu je  dehonestujúce! Ľudia umierali, a vy upozorňujete na váš čierny kabát! Príšerné!“ písali jej ľudia.

Ktovie, či tento čin nezamrzel aj samotnú Meghan, ale Stella McCartney si zrejme svoje faux pas uvedomila. Po krátkom čase fotografiu s komentom z Instagramu odstránila.

Zdroj: harpersbazaar.com, Instagram

TV Program

05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
08:30 Súdna sieň
05:40 DIVOKÉ KONE II.
07:15 Moja mama varí lepšie ako tvoja
08:20 Panelák
05:30 Profesionáli VII.
06:05 NAŠI IV.
06:30 POLICAJTI V AKCII
05:10 Sherm a jeho mikróby
05:25 Ferdo Mravec
06:00 Altair v Hviezdnom kráľovstve
05:35 Ohňostroj lásky
07:10 Příběh Wendella Bakera
09:05 2 dny v Paříži