Najpohodlnejšie šaty na svete: Našli sme ich a vy si ich zamilujete

Najpohodlnejšie šaty na svete: Našli sme ich a vy si ich zamilujete Zdroj: Instagram/
Ak ste si mysleli, že s príchodom chladnejšieho počasia musíte na šaty zanevrieť, omyl! Tu je pár kúskov, ktoré sadnú každej postave.

Niektoré ženy milujú nohavice, iné nedajú dopustiť na sukne. Čo však v prípade, keď je vonku zima a v krátkej sukničke by vám zuby drkotali? Stavte na aktuálny hit, ktorým sú pletené šaty!

Nepremeškajte najlepšiu talentovú šou už dnes večer na JOJ-ke!

​Nielen super vyzerajú, podľa strihu odhalia alebo naopak zakryjú vaše nedostatky, ale super sa dajú aj kombinovať! Ak siahnete po jednoduchých farbách, šaty doladte nápadnými pančuškami a peknými čižmami. Ak chcete na seba upozorniť, môžete si zvoliť kúsok vo výrazných farbách alebo vzoroch. Možností je neúrekom. Plusom pletených šiat je práve to, že vás v zime zahrejú a vyskladať výsledný outfit vám zaberie len pár minút. 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Sweater (dress) weather ???? I legit get cold when the temp drops below ~68°F ? I guess I’m a true Florida girl ☀️? Anyone else get freezing in the 60s? @laurenbunnell makes fun of me every morning when I show up to work wearing two jackets, a scarf, and some gloves? ? I’m a baby when it comes to the cold what can I say??‍♀️. ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ Outfit from @lulus . ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ? @brianmcw ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ #lovelulus #sweaterweather #lulusambassador #bostonfall #sweaterdress #fallfashion #prudentialcenter #bostonma #bostonig #foliage #fallfoliage #bostonma #newengland #newengland_igers

Príspevok, ktorý zdieľa Bianca ❁ (@biancasoffer),

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

#sweaterdress #wool #goldendetail ?

Príspevok, ktorý zdieľa DUE (@dueaalst),

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

15:30 Extrémni žgrloši III.
16:00 Bučkovci 2 - Slnko, seno, dedina
17:30 NOVINY
15:10 Profesionáli VIII.
16:00 Simpsonovci XXII.
16:30 Simpsonovci XXII.
15:25 Kosti XI.
16:20 Hawaii 5.0 VIII.
17:10 Kosti
15:50 Dážďovečky
16:00 Krtko
16:35 Macko Uško
14:50 Lord of the Dance
16:35 Příšerky z vesmíru
18:10 12 darů do života