Najpohodlnejšie šaty na svete: Našli sme ich a vy si ich zamilujete

Najpohodlnejšie šaty na svete: Našli sme ich a vy si ich zamilujete Zdroj: Instagram/
Ak ste si mysleli, že s príchodom chladnejšieho počasia musíte na šaty zanevrieť, omyl! Tu je pár kúskov, ktoré sadnú každej postave.

Niektoré ženy milujú nohavice, iné nedajú dopustiť na sukne. Čo však v prípade, keď je vonku zima a v krátkej sukničke by vám zuby drkotali? Stavte na aktuálny hit, ktorým sú pletené šaty!

Nepremeškajte najlepšiu talentovú šou už dnes večer na JOJ-ke!

​Nielen super vyzerajú, podľa strihu odhalia alebo naopak zakryjú vaše nedostatky, ale super sa dajú aj kombinovať! Ak siahnete po jednoduchých farbách, šaty doladte nápadnými pančuškami a peknými čižmami. Ak chcete na seba upozorniť, môžete si zvoliť kúsok vo výrazných farbách alebo vzoroch. Možností je neúrekom. Plusom pletených šiat je práve to, že vás v zime zahrejú a vyskladať výsledný outfit vám zaberie len pár minút. 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Sweater (dress) weather ???? I legit get cold when the temp drops below ~68°F ? I guess I’m a true Florida girl ☀️? Anyone else get freezing in the 60s? @laurenbunnell makes fun of me every morning when I show up to work wearing two jackets, a scarf, and some gloves? ? I’m a baby when it comes to the cold what can I say??‍♀️. ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ Outfit from @lulus . ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ? @brianmcw ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ #lovelulus #sweaterweather #lulusambassador #bostonfall #sweaterdress #fallfashion #prudentialcenter #bostonma #bostonig #foliage #fallfoliage #bostonma #newengland #newengland_igers

Príspevok, ktorý zdieľa Bianca ❁ (@biancasoffer),

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

#sweaterdress #wool #goldendetail ?

Príspevok, ktorý zdieľa DUE (@dueaalst),

TV Program

05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
08:30 Súdna sieň
05:40 DIVOKÉ KONE II.
07:20 Moja mama varí lepšie ako tvoja
08:20 Panelák
05:00 TOP STAR
05:15 Prvé oddelenie
05:40 Profesionáli III.
05:10 Sherm a jeho mikróby
05:25 Ferdo Mravec
06:00 Altair v Hviezdnom kráľovstve
05:20 Slunce, seno, erotika
07:15 Skleněné peklo
09:05 Lagerfeld - důvěrné