Kate Middleton opäť zažiarila: Všimli ste si? Podobné šaty mala aj naša prezidentka

Kate Middleton opäť zažiarila: Všimli ste si? Podobné šaty mala aj naša prezidentka Zdroj: Profimedia
Je krásna, elegantná a výberom outfitov inšpiruje mnohé ženy. Vojvodkyňa z Cambridge neustále potvrdzuje, že je právom označovaná za módnu ikonu. Čo poviete na tieto šaty?

Kate si na návštevu centra Agy Khana v Londýne obliekla prekrásne šaty v smaragdovo zelenej farbe. Práve tento odtieň spolu s tmavo zelenou si vojvodkyňa vyberá najčastejšie a veľmi dobre vie prečo!

Kate nosí často aj modrú farbu, no oveľa častejšie sa objavuje v tmavo zelených outfitoch, tentoraz zvolila farbu smaragdu a šaty z kolekcie ARoss Girl x Soler. Na počesť tejto špeciálnej udalosti Kate zvolila aj zaujímavé náušnice od pakistanského dizajnéra Zena.

Zdroj: Profimedia

Celebritný stylista Lucas Armitage si myslí, že Kate volí tento odtieň najmä preto, že vyzerá dokonalo s farbou jej pleti a tiež farbou vlasov.

„Tmavozelená je perfektná farba pre Kate, ladí jej s tónom pleti, vlasov aj očí a dodáva jej žiarivý vzhľad,“ vysvetlil stylista.

Psychológia farieb hovorí, že zelená je vo všeobecnosti farbou nádeje a pokoja a tiež dodáva ich nositeľom pocit potreby pomáhať druhým. Človek, ktorý ma rád túto farbu je pokojný, svoje okolie pozoruje nenápadne a v tichosti. Vie vypočuť ľudí okolo seba a poradiť im.

Zdroj: Profimedia

Tmavozelená farba umocňuje dôstojnosť, stabilitu, vážnosť a prestíž. Tento odtieň vzbudzuje dôveru, jej nositelia majú pevné zásady a životné hodnoty.

Toto sú len niektoré z charakteristík ľudí obľubujúcich tmavozelenú a rozhodne sa hodia tak na Kate, ako aj na našu prezidentku Zuzanu Čaputovú. Už niekoľkokrát sa objavila v outfitoch rovnakej farby, no špeciálne tieto šaty veľmi pripomínajú tie, ktoré mala na sebe Kate, súhlasíte?

Zdroj: mirror.co.uk, Instagram

TV Program

05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
08:30 Súdna sieň
05:15 Najkrajšie bývanie III.
06:00 Pod povrchom
07:30 Moja mama varí lepšie ako tvoja
05:35 DEDIČSTVO
06:25 Kutyil s.r.o.
07:25 POLICAJTI V AKCII
05:20 Jahôdka a jej kamaráti I.
05:45 Ruby z dúhy I.
06:00 Rozprávanie o víle Amálke
06:25 William a Kate: Královská svatba
07:50 Řidičák snadno a rychle
09:25 Moliere