Kate Middleton opäť zažiarila: Všimli ste si? Podobné šaty mala aj naša prezidentka

Kate Middleton opäť zažiarila: Všimli ste si? Podobné šaty mala aj naša prezidentka Zdroj: Profimedia
Je krásna, elegantná a výberom outfitov inšpiruje mnohé ženy. Vojvodkyňa z Cambridge neustále potvrdzuje, že je právom označovaná za módnu ikonu. Čo poviete na tieto šaty?

Kate si na návštevu centra Agy Khana v Londýne obliekla prekrásne šaty v smaragdovo zelenej farbe. Práve tento odtieň spolu s tmavo zelenou si vojvodkyňa vyberá najčastejšie a veľmi dobre vie prečo!

Kate nosí často aj modrú farbu, no oveľa častejšie sa objavuje v tmavo zelených outfitoch, tentoraz zvolila farbu smaragdu a šaty z kolekcie ARoss Girl x Soler. Na počesť tejto špeciálnej udalosti Kate zvolila aj zaujímavé náušnice od pakistanského dizajnéra Zena.

Zdroj: Profimedia

Celebritný stylista Lucas Armitage si myslí, že Kate volí tento odtieň najmä preto, že vyzerá dokonalo s farbou jej pleti a tiež farbou vlasov.

„Tmavozelená je perfektná farba pre Kate, ladí jej s tónom pleti, vlasov aj očí a dodáva jej žiarivý vzhľad,“ vysvetlil stylista.

Psychológia farieb hovorí, že zelená je vo všeobecnosti farbou nádeje a pokoja a tiež dodáva ich nositeľom pocit potreby pomáhať druhým. Človek, ktorý ma rád túto farbu je pokojný, svoje okolie pozoruje nenápadne a v tichosti. Vie vypočuť ľudí okolo seba a poradiť im.

Zdroj: Profimedia

Tmavozelená farba umocňuje dôstojnosť, stabilitu, vážnosť a prestíž. Tento odtieň vzbudzuje dôveru, jej nositelia majú pevné zásady a životné hodnoty.

Toto sú len niektoré z charakteristík ľudí obľubujúcich tmavozelenú a rozhodne sa hodia tak na Kate, ako aj na našu prezidentku Zuzanu Čaputovú. Už niekoľkokrát sa objavila v outfitoch rovnakej farby, no špeciálne tieto šaty veľmi pripomínajú tie, ktoré mala na sebe Kate, súhlasíte?

Zdroj: mirror.co.uk, Instagram

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

20:35 Na vlásku
22:25 Most špiónov
01:15 Tvrďas 2
20:25 Misia: Prezident
22:10 72 hodín k slobode
00:05 Teória spokojnosti I.
21:00 FBI
21:50 FBI
22:45 Vraždiace páry X.
21:25 Bob staviteľ
21:35 Krtko
22:05 Kúzlovanie
20:15 Fakjů pane učiteli 3
22:20 Vzpomínky na Manhattan
00:00 Parker