Doplňte si šatník TOP jesennými kúskami: Tieto trendy by vám nemali chýbať

05.10.2019 07:00 Preženu.sk Top trendy
Doplňte si šatník TOP jesennými kúskami: Tieto trendy by vám nemali chýbať Zdroj: unsplash.com
Pozrite sa, čo všetko je in práve na začiatku sezóny jeseň-zima. Stane sa niektorý z týchto trendov vašim obľúbeným?

Aj vy milujete jeseň a farby s ňou spojené? Veríme, že sa vám budú páčiť aj módne trendy, ktoré budú práve v tomto období kraľovať. Aspoň jeden z nich sa vám určite zapáči!

Aj spoločenská a večierková móda sa mení. Pozrite sa na najnovšie trendy priamo z prehliadok...

Po záplave kvetov prináša jesenná móda príjemnú pauzu v podobe kociek, ktorých sa nemôžeme nabažiť. Nájdete ich na všetkých možných kúskoch oblečenia aj na doplnkoch. Na tých tento rok nájdete aj krokodílí vzor, ktorý pôsobí luxusne. Štýlové ženy ho tento rok budú nosiť aj na vysokých čižmách, ktoré sa vrátia v plnej paráde.

Medzi doplnkami budú vládnuť najmä opasky vo všetkých možných prevedeniach. Prepášte s nimi šaty, svetre aj kabáty, hlavne dbajte na to, aby boli výrazné. Rovnako výrazný je aj ďalší trend, a to koža. Tentokrát nebude faux pas, keď si ju oblečiete od hlavy po päty. Ku koženým šatám si pokojne obujte vysoké čižmy a cez šaty si ešte oblečte kožený kabát. Budete za hviezdu.

Možno vás to prekvapí, ale nosiť sa budú opäť aj volány. A pozor, pristanú každej postave! Stačí iba vedieť, ktoré partie nechcete zvýrazňovať. Máte väčšie poprsie? Zabudnite na volániky v tejto oblasti. Jednoduché, že?

In budú aj priesvitné materiály, s ktorými sa dá vyhrať. Pod priesvitným topom vynikne napríklad luxusná čipkovaná podprsenka. Čo sa týka kabátov, úplnou topkou bude dlhý trenčkot. Potešia sa však aj milovníčky retra. Návrat rokov sedemdesiatych prináša semiš, zemité farby, vysoko posadený pás, široké nohavice a tiež už spomínané opasky.

View this post on Instagram

@elaisaya

A post shared by Fashion Inspiration (@modeblogg) on

Zdroj: prozeny.blesk.cz

TV Program

05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
08:30 Súdna sieň
05:30 DIVOKÉ KONE II.
07:15 Moja mama varí lepšie ako tvoja
08:15 Panelák
05:10 Profesionáli III.
05:50 NAŠI II.
06:25 ZÁCHRANÁRI
05:10 Sherm a jeho mikróby
05:25 Ferdo Mravec
06:00 Altair v Hviezdnom kráľovstve
05:10 Síla naděje
07:05 Milosrdné lži
09:45 Z ulice na green