Známa značka predstavila nový trend pre nevesty: Obliekli by ste si TOTO na svoju svadbu?

Známa značka predstavila nový trend pre nevesty: Obliekli by ste si TOTO na svoju svadbu? Zdroj: asos
Mnohé ženy si nevedia svoju svadbu predstaviť inak, ako v klasických dlhých bielych svadobných šatách, iné hľadajú pravý opak. Ktoré ženy by si podľa vás vybrali tento outfit?

V dnešnej dobe už nie je žiadnou raritou, ak si nevesta na svoj deň D vyberie iné šaty ako klasické dlhé biele. Niektoré sa rozhodnú obliecť si farebné či vzorované šaty, iné zvolia napríklad nohavicový kostým. A pre tie najodvážnejšie je tu táto novinka!

Spomínate si na svadobné šaty Jasminy Alagič? Tie určite očarili ženy viac, ako táto novinka...

Mali by ste na toto odvahu?

Spoločnosť ASOS prišla s rôznym úletmi a bizarnými typmi oblečenia už niekoľkokrát a podarilo sa jej to opäť. Tentoraz predstavila nezvyčajný outfit pre nevesty!

Ide o svadobný čipkovaný overal, ktorý je však takmer úplne priehľadný. Výšivka je síce na intímnych miestach a prsiach hustejšia, no napriek tomu je pod ňou vidieť spodnú bielizeň.

Zdroj: asos

Ľudia nechápu, pre aký typ nevesty tento model ušili a mnohí napísali spoločnosti tip, že by kombinéza mohla slúžiť skôr ako zvodná bielizeň na svadobnú noc. No schválne, viete si predstaviť postaviť sa takto pred oltár?

Zdroj: asos

Ak vás tento vyzývavý svadobný outfit zaujal, poteší vás určite aj jeho cena. Spomínaná značka ho zlacnila a ponúka ho za prijateľných 45 libier.

Zdroj: asos

Zdroj: metro.co.uk

TV Program

05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
08:30 Súdna sieň
05:30 DIVOKÉ KONE II.
07:15 Moja mama varí lepšie ako tvoja
08:15 Panelák
05:10 Profesionáli III.
05:50 NAŠI II.
06:25 ZÁCHRANÁRI
05:10 Sherm a jeho mikróby
05:25 Ferdo Mravec
06:00 Altair v Hviezdnom kráľovstve
05:10 Síla naděje
07:05 Milosrdné lži
09:45 Z ulice na green