Blogerka testovala lacné svadobné šaty kúpené cez internet: TOTO naozaj nečakala!

Blogerka testovala lacné svadobné šaty kúpené cez internet: TOTO naozaj nečakala! Zdroj: youtube/Shaaanxo
Online obchody nás neustále lákajú na pekné veci a výhodné ceny, no keď daný obchod a značku nepoznáte, môže to dopadnúť úplne inak, ako ste si predstavovali.

Shannon Harris je populárnou influencerkou z Nového Zélandu a známa je najmä pod prezývkou Shaaanxo. Na Instagrame a youtube kanále má milióny fanúšikov a môže byť pyšná aj na to, že ju magazín Forbes zaradil medzi TOP 10 beauty influencerov sveta.

Shannon testuje a prezentuje svoju značku kozmetiky, ale testuje aj mnoho iných vecí. Keďže ju čoskoro čaká svadba, rozhodla sa objednať si niekoľko svadobných šiat z internetu. Na obrázku vyzerali prekrásne a boli v ponuke za také nízke ceny, až sa jej to nechcelo veriť. Už vtedy tušila, že niekde asi bude zádrhel.

;

Očakávanie vs realita

Budúca nevesta si objednala a vyskúšala rôzne typy šiat, všetky však na obrázkoch vyzerali až neuveriteľne dobre, niektoré z nich boli pekné aj na prvý pohľad. Horšie však bolo, keď ich chytila a keď si ich začala obliekať.

Väčšina zo šiat bola ušitá z veľmi nekvalitných materiálov, u mnohých bol strih úplne iný ako na obrázku, niektoré z nich dokonca škrabali a dráždili na tele. Najhoršie však jednoznačne dopadli šaty, ktoré neboli od brucha nižšie podšité a presvítal jej pupok a komplet celá spodná bielizeň.  

“Asi by som nechcela, aby mi všetci hostia pozerali v môj svadobný deň na presvitajúci zadok,” dodala s humorom. Ako môžete vidieť na obrázkoch a vo videu vyššie, na takéto “lákavé” ponuky sa rozhodne neoplatí naletieť!

Zdroj: youtube/Shaaanxo
Zdroj: youtube/Shaaanxo
Zdroj: youtube/Shaaanxo
Zdroj: youtube/Shaaanxo
Zdroj: youtube/Shaaanxo

Zdroj: metro.co.uk

TV Program

05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
08:30 Súdna sieň
05:30 DIVOKÉ KONE II.
07:15 Moja mama varí lepšie ako tvoja
08:15 Panelák
05:10 Profesionáli III.
05:50 NAŠI II.
06:25 ZÁCHRANÁRI
05:10 Sherm a jeho mikróby
05:25 Ferdo Mravec
06:00 Altair v Hviezdnom kráľovstve
05:10 Síla naděje
07:05 Milosrdné lži
09:45 Z ulice na green