Oto
5.12.2022
Darina dcéra poriadne pritvrdila: TOTO vyviedla vlastnej mame a ľudia sú zhrození
Zdielať na

Darina dcéra poriadne pritvrdila: TOTO vyviedla vlastnej mame a ľudia sú zhrození

Zdroj: Instagram/dararolins_vermi

Dcéra Dary Rolins je na sociálnych sieťach čoraz odvážnejšia. Najnovšie sa 14-ročná Lola postarala o poriadny rozruch tým, čo zverejnila o svojej slávnej mame. Ľudí to však pobúrilo…

Byť dcérou jednej z najznámejších speváčok v Česku a na Slovensku, nie je rozhodne jednoduché. Svoje o tom vie aj tínedžerka Lola, dcéra Rolins. Každý jej krok, outfit a správanie sa je totiž pod drobnohľadom verejnosti a fanúšikov. A tí zostali pred pár dňami poriadne zaskočení.

​Lola totiž na tiktoku zverejnila video so svojou mamou, v ktorom ju nazvala “MILF-kou”. V preklade sa týmto pojmom označuje sexi matka, ktorá nepatrí do starého železa a stála by za hriech. Rozhodne nejde o lichôtku, ktorej by sa slušná žena potešila. A práve to aj Lole jej fanúšikovia vyčítali. “To neviete, čo doslova znamená „MILF“ alebo prečo ste si mysleli, že je dobrý nápad niečo takéto zverejniť?“ nechala sa počuť jedna žena. Lola sa ňou nenechala nahnevať a vysvetlila jej, že so spomínanou skratkou rozhodne nemá problém a nič neslušné za tým označením, nemá hľadať. Čo si myslíte vy?

@kikirikib @dara.vermi #fyp #fyfyfyfy ♬ original sound - maree
Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Dara Rolins (@dararolins_vermi)

Súvisiace články

Najčítanejšie