Zatiahnuté, dažďové prehánky
Bratislava
Blažej
3.2.2023
Ľudia jej nechcú veriť vek ani počet detí: Neskutočné, veď vyzerá ako tínedžerka!
Zdielať na

Ľudia jej nechcú veriť vek ani počet detí: Neskutočné, veď vyzerá ako tínedžerka!

Zdroj: TiTok/kellywardle7

Pri pohľade na túto sympatickú mladú ženu je naozaj ťažké uveriť, že je už viacnásobnou mamou. No schválne, na koľko rokov podľa vás vyzerá?

Mamička Kelly Wardle sa na sociálnej sieti priznala, že jej ľudia väčšinou neveria, keď zistia, koľko má rokov a detí. „Možno vyzerám mlado, ale som dosť stará na to, aby som mala veľkú rodinu,“ cituje mlado vyzerajúcu mamu denník The Sun.

Na druhé dieťatko sa už teší aj krásna moderátorka Soňa Skoncová!

Mať deti je radosť, aj keď je to často poriadne vyčerpávajúce, najmä ak máte viac malých drobcov po sebe. Všetky povinnosti, starosti a bezsenné noci môžu spôsobiť, že budete vyzerať staršie, než v skutočnosti ste. No určite to nie je prípad tejto maminy, ktorá vyzerá po každom dieťati ešte mladšie ako predtým!

Je to naozaj neuveriteľné, ale Kelly má už sedem detí a to má iba 33 rokov! Ľudia jej to nechcú veriť a často si myslia, že niektoré z detí má jej manžel z iného vzťahu, no nie je to tak. Kelly priznala, že sú so svojim mužom dohromady spolu už 17 rokov.

V ďalšom klipe pri tanci vtipne poznamenala, že keď bude mať o 10 rokov viac, bude matkou detí od 12 do 25 rokov. Samozrejme, len v prípade, že aktuálny počet ich potomkov bude konečný. 

Ktovie, čím to je, ale možno práve jej optimizmus a veselá nálada môžu za to, že na nej pôrody a výchova detí nenechali žiadne stopy! Vyzerá naozaj super, čo poviete?

@kellywardle7 let's c if we can get @ANNEMARIE & @Aitch to watch my vid ? #fyp ♬ PSYCHO - Anne-Marie & Aitch
@kellywardle7 he will be 50 ? and hopefully we will married by then ???? #fyp ♬ Mix Techno 1 - 4le6
@kellywardle7

forgot the dance ?

♬ original sound - switchdisco

Súvisiace články

Najčítanejšie