Oblačno
15°
Bratislava
Jarolím
30.9.2022
Keď jej povedali, že čaká trojičky, zostala v šoku: Neuveríte, čo ďalšie ju čakalo po pôrode!
Zdielať na

Keď jej povedali, že čaká trojičky, zostala v šoku: Neuveríte, čo ďalšie ju čakalo po pôrode!

Zdroj: Profimedia

Už samotné tehotenstvo bolo pre mladú dvojicu obrovským prekvapením, no to, čo zažili ihneď po pôrode, znie skutočne neuveriteľne!

Caitlin Knight (20) a jej partner Jake Hammerton (22) zostali totálne zaskočení, keď zistili, že Caitlin je tehotná, keďže užívala antikoncepciu, informuje denník Metro. Pri ultrazvuku prišiel ďalší šok, pretože lekár im oznámil, že žena čaká trojičky a dokonca troch identických chlapcov. Akoby toho nebolo dosť, to najväčšie prekvapenie prišlo až po pôrode, keď im detičky ukázali!

Na druhé dieťatko sa už teší aj moderátorka Soňa Skoncová!

Zázračné trojičky

Šanca, že sa vám narodia identické trojčatá rovnakého pohlavia, je približne 1:200-miliónom. Keď sa mladý pár dozvedel, že sa im narodia traja chlapci, začali sa na ich príchod pripravovať, mali už nakúpenú výbavičku aj vybraté mená. 

Po pôrode neverili vlastným ušiam a očiam, keď im pôrodník oznámil, že majú tri zdravé dcérky. “Caitlin mi to nechcela veriť a bola presvedčená, že žartujem, až kým to nepotvrdil lekár,” povedal rovnako prekvapený trojnásobný tatino. 

Profimedia

“Pri každej kontrole nám povedali, že čakáme troch chlapcov,” povedal novopečený otec a dodal, že bol v úplnom šoku, keď ich prvýkrát uvidel a na hlavičkách mali ružové čiapky. 

Rodičia sa samozrejme napriek počiatočnému šoku tešia, že sú ich dcérky zdravé, no musia ešte pár týždňov počkať, kým zosilnejú a pustia ich konečne domov. Nádherné sú, však? Prajeme im veľa zdravia! 

Profimedia

Súvisiace články

Najčítanejšie