Takto si Ivana Gáboríková predstavuje ideálne raňajky pre dcéru: Pochutnalo by si na nich aj vaše dieťa?

Takto si Ivana Gáboríková predstavuje ideálne raňajky pre dcéru: Pochutnalo by si na nich aj vaše dieťa? Zdroj: Instagram/iversanns
Ivana Gáboríková je známa zdravým životným štýlom. Sú to práve zdravé jedlá, ktorými kŕmi aj svoju dcérku Bellu. Čo poviete na tieto chutné raňajky?

Ivana je vychýrená gazdinka, ktorá doma bežne varí. Napokon so svojimi receptami sa rada podelí aj na sociálnych sieťach. O atraktívnej blondína je známa, že miluje zdravé jedlo pripravené z kvalitných surovín.

​A presne z nich varí aj pre svoju dcérku Bellu. Tej sa snaží servírovať jedlá, ktoré sú vhodné jej veku. Častokrát svoje rána začínajú fermentovanou ovsenou kašou s ovocím, ktorú Bella miluje. Inokedy jej pripraví omeletu z prepeličích vajíčok, s rožkom a zeleninou. Tak na takýchto raňajkách by si pochutnali asi všetci, čo poviete?

Zdroj: Instagram/iversanns

​Mnohí sa jej pýtajú, prečo si komplikuje život a neustále varí, a dokonca aj pre dcéru pečie zdravé maškrty na cestu. "Polotovary odmietam, zatiaľ.. .Asi ani ja by som si ich nedala," nechala sa počuť krásna mamička. 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa ⠀Ivana Gaborik (@iversanns)

Zdroj: instagram

TV Program

05:40 Krimi
06:15 Ranné noviny
08:35 Bez servítky
05:20 Súdna sieň
06:05 Moja mama varí lepšie ako tvoja
07:20 Moja mama varí lepšie ako tvoja
05:05 Nákupné maniačky
05:50 Policajti v akcii
06:50 Prvé oddelenie II.
05:00 Zabi nudu! II.
05:10 Tashiho svet
05:25 Pat a Mat
05:00 Dobrodružství v divočině: Ztraceni v Africe
06:45 Zrodila se Astrid
08:55 Psí veličenstvo