PODVOD na tehotné: Toto je naozaj vrchol nechutnosti

PODVOD na tehotné: Toto je naozaj vrchol nechutnosti Zdroj: Facebook
Niektorí obchodníci sa nezastavia pred ničím a bez hanby zneužijú aj tehotné ženy. Tu je príklad len jednej oklamanej ženy.

Veľa tehotných žien sa rozhodne, že svoje rastúce bruško zveční na fotografiách od profesionála, aby tak na toto obdobie mali navždy pamiatku.

Podobne na tom bola aj Ravda, ktorá už čoskoro privedie na svet dvojičky. Spolu s manželom sa rozhodli, že si zaplatia fotografku, ktorá im urobí vkusné tehotenské fotky. Ravda si preto špeciálne pre túto príležitosť na jednom z internetových obchodov vyhliadla šaty a objednala si ich. Ešte netušila, čo ju čaká! Keď jej šaty po nekonečne dlhom čakaní konečne prišli domov, nestačila sa čudovať, keď si ich obliekla. „Toto som ja...Som v 26. týždni tehotenstva a vyzerám v nich ako veľryba a to vážim len 68 kilogramov. Od fotenia mojich tehotenských fotiek ma delí deň a ja doma trčím s touto hrôzou! Nehovoriac o tom, že som na tieto šaty čakala vyše mesiaca, zaplatila za dva kusy a domov mi prišla táto hrôza,“ varuje na facebooku Ravda, aby si ženy z konkrétneho obchodu neobjednávali. To však nebolo všetko!

 Ravda v šatách, ktoré si objednala - vôbec nevyzerajú ako tie na obrázku

Zdroj: Facebook

​Vo facebookovej skupine, ktorá ženy varuje pred neserióznymi internetovými obchodmi, sa ozvala žena z obrázka v šatách, ktoré Ravde padli do oka. Neuveríte, no spomínaný obchod jej ukradol súkromnú fotku a vydával ju za modelku šiat, ktoré predáva. „Tá modelka som ja a fotky mi ukradli, ale už sa snažím docieliť, aby ich zmazali. Tie šaty, ktoré mám na sebe sú z úplne iného obchodu!“

 Internetový obchod ukradol fotky tejto ženy a vydával ich za svoje

Zdroj: Facebook

​Celá aféra sa pre Ravdu nakoniec dobre skončila a svoje fotky nafotila v krásnych červených šatách, ktoré jej krásne svedčili. Peniaze jej však zrejme nikto nevráti...

Zdroj: Facebook

Zdroj: Facebook

Zdroj: facebook

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

19:00 Krimi
19:30 Noviny TV JOJ
20:25 Šport
18:25 Kosti X.
19:30 Profesionáli III.
20:25 Kingsman: Zlatý kruh
19:00 Slnečno, sem-tam vraždy II.
20:10 Dr. Harrow
21:10 Dr. House IV.
19:10 Malí fidlikanti
19:25 Barbapapa na ceste okolo sveta
19:35 Arthur a Minimojovia
18:35 Zlatokopka
20:15 FILM TÝDNE: PREMIÉRA NA JOJ CINEMA: Rodiče na tahu
21:55 Černé zlato