Najkrajšie vyznanie pre synčeka: Pocity Mamby pozná každá milujúca mama

Najkrajšie vyznanie pre synčeka: Pocity Mamby pozná každá milujúca mama Zdroj: Instagram
Mamba Dasha Šarközyová si materstvo vychutnáva plnými dúškami. Malý Manolo má už jeden mesiac a pri tej príležitosti mu napísala tieto krásne slová!

Mamba sa len nedávno priznala k tomu, že na pôrodnej sále zažila doslova horor! Našťastie, všetko nakoniec dobre dopadlo, rany sa zahojili a spolu s partnerom Tonym Poruchom si môžu naplno vychutnávať úlohu rodičov.

Slová bezpodmienečnej lásky

Mamba sa s fanúšikmi na Instagrame pochválila s najväčšou radosťou a pýchou, ktorá jej zmenila celý život. Z jej slov je jasné, že svojho synčeka nadovšetko miluje a úlohu mamy pokladá za najkrajší dar, ktorý v živote dostala.

“Včera to bol mesiac, čo si sa nám narodil, Láska moja. Milujeme ťa tak, že by sme ťa najradšej rozpučili v náručí. Niekedy sa na teba len tak pozerám a pretlak lásky ma rozplače – vtedy mám totiž pocit, že sa mi roztopí srdiečko od lásky, čo k tebe cítim, srdiečko naše malé. Nikdy som nevidela nič krajšie. Pochopila som, aká silná je rodičovská láska, ako na ničom inom zrazu nezáleží. Odkedy si s nami, náš život je dokonalé šťastie. ĎAKUJEME za to! P.S.: Ešte stále nechápem, že sme TOTO vytvorili…”

Tento nádherný záber s prekrásnym odkazom pre Manola si získal iba za pár hodín vyše 11-tisíc lajkov a my sa vôbec nečudujeme!

A takto vyznala lásku svojmu partnerovi...

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
08:35 Súdna sieň
05:35 Súdna sieň
06:35 Súdna sieň
07:40 Profesionáli II.
05:15 Prvé oddelenie
05:35 Panelák
06:20 TIPOS INFO
05:10 Ferdo Mravec
05:35 Jahôdka a jej kamaráti I.
06:00 Marvin, stepujúci koník I.
05:40 Jezdkyně
07:30 Ztraceni v lásce
09:10 Sladko - slaná láska