Švidraňovej rozkošná FOTO so synom rozčúlila matky: Zaslúžila si takú kritiku?

Švidraňovej rozkošná FOTO so synom rozčúlila matky: Zaslúžila si takú kritiku? Zdroj: Instagram
Barbora Švidraňová si už päť mesiacov užíva svojho synčeka Gabriela, no napriek materským povinnostiam sa nevyhýba ani práci a cestovaniu. Hoci je jasné, že synčeka miluje najviac na svete, predsa sa našlo niečo, za čo ju ľudia skritizovali!

Barbora sa na sociálnej sieti pochválila tým, že sa chystá so synčekom na spoločný výlet do Londýna, kde okrem iného navštívia aj jeho otca, hudobníka Francesca, ktorý tam momentálne pracuje.

Za toto ju poriadne zvozili!

Dnes sa môjmu malému virtuózovi veľmi páčila prehliadka na najstaršej hudobnej univerzite v Anglicku! Pozorne počúval Haydna aj Mozarta na origináloch starých 200 rokov. Úžasný deň. Som šťastná, že má pozitívny vzťah k hudbe, bolo to veľmi obohacujúce,” napísala speváčka k fotografii, na ktorej má Gabriela v nosiči tvárou vpred.

Zdroj: Instagram

​V tomto krásnom momente ju určite ani len nenapadlo, že práve táto fotografia spustí takú búrlivú diskusiu na sociálnej sieti. Mamičky vôbec nereagovali na jej status, ale okamžite si všimli, ako nevhodne synčeka nosí.

Iba pár komentujúcich sa speváčky a herečky zastalo, väčšina sa však do nej naplno pustila.

“Nosič tvárou dopredu nie je vhodný, poškodzuje chrbticu a u chlapcov navyše tlačí na genitálie,” napísala jedna komentujúca a okamžite sa k nej pridali ďalšie.  

Ako zareagovala Barbora?

Švidraňová sa komentármi mamičiek nenechala rozhodiť a rozhodla sa zareagovať ďalšou fotografiou, pri ktorej sa vyjadrila aj k predošlým komentárom… Palec hore!

View this post on Instagram

🎶📚🇬🇧 Dnes sme opustili môj milovaný Londýn, kde sme vrámci projektu INSTUDY pre @postova_banka navštívili dve úžasné univerzity - KING’S COLLEGE a ROYAL ACADEMY OF MUSIC. Máme za sebou krásne zážitky, aj keď cestovanie po preľudnenom meste s malým dieťaťom nie je najjednoduchšie. Preto by som rada upokojila všetky pohoršené mamičky, tvárou dopredu ho nosím minimálne, lebo môj Gabriel je nenormálne zvedavý a keď nevidí, čo chce, tak to dáva hlasno najavo. Nešatkujem, pretože malý v šatke nevydrží ani 5 minút a vzpiera sa. A také stresy mu robiť nebudem. Tento nosič zvláda perfektne, postupujem podľa original návodu (nie podľa pani predavačky) a sme obaja spokojní. Kočík je absolútne nepraktický do londýnskeho metra, nedostaneme sa s ním komfortne všade, kde momentálne potrebujeme, navyše keď sa často presúvame aj s kuframi. Takže sa tu upokojíme všetci, hej...? 😂✌️ Skúste si radšej s nami užívať naše zážitky z tohto krásneho poznávacieho výletu. Dnes sme prišli do OXFORDu, a ja sa už teším na zajtra, pretože máme naplánovaný krásny program. Ak ste už začali premýšľať nad šetrením na vzdelanie pre vašu ratolesť, všetky info nájde v linku v mojom BIO, alebo v instastories! Dobrú noc! 🤗❤️😘 #londonbaby #londoncalling #lovelondon #university #postovabanka #setreniepredeti #setrenienavzdelanie #INSTUDY #projekt #exploreeverything #littletraveler #babyboy #mybaby #travelwithbaby

A post shared by BARBORA ŠVIDRAŇOVÁ (@_basie_) on

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

05:30 Noviny TV JOJ
05:45 Krimi
06:30 Doba ľadová: Veľkonočné prekvapenie
05:45 Súdna sieň
06:30 Súdna sieň
08:05 Stávka na nevestu
05:40 Panelák
06:25 Profesionáli VII.
07:00 Kutyil s.r.o.
06:00 Marvin, stepujúci koník II.
06:15 Timothy ide do školy
06:25 Timothy ide do školy
06:50 Bella a Sebastian 3: Přátelé navždy
08:35 Napříč časem
10:20 Popelky